آرشیو موضوعی
شاخه
معاون خدمات شهری منطقه چهار خبر داد:
مناسب سازی بیش از 400معبر منتهی به مدارس شمال شرق تهران در مهر97/ ایمن سازی معابر منتهی به مراکز آموزشی تا نیمه مهر97 ادامه دارد.
1397/7/2
بهره برداری از نخستین بوستان ویژه بانوان تا پایان سال در شمال شرق تهران
سید علیرضا حسینی شهردار منطقه ۴ در جمع دانش آموزان دبیرستان دخترانه نیایش از احداث نخستین بوستان تخصصی بانوان خبر داد و گفت: شمال شرق تهران دارای پتانسیل های زیادی برای تبدیل به قطب بزرگ گردشگری برای ...
1397/7/1
نوسازی و ایمن سازی بافت های فرسوده مدارس باید به یک جنبش عمومی تبدیل شود
رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی در آیین بازگشایی مدارس منطقه 4 گفت: ایمن سازی مدارس و نوسازی بافت های فرسوده زمانی به یک دغدغه تبدیل می شود که بتوانیم جنبشی را در این زمینه ایجاد کنیم.
1397/7/1
بهسازی و ایمن سازی آبنماهای شمال شرق تهران
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از بازسازی آب نماهای شمال شرق تهران خبر داد و گفت: از ابتدای سال عملیات بهسازی و ایمن سازی شش آبنما در دستور کار قرار گرفت.
1397/6/31
اجرای ده ها برنامه فرهنگی مذهبی به مناسبت هفته دفاع مقدس در شمال شرق تهران
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه چهار گفت: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس ویژه برنامه های فرهنگی مذهبی منطقه چهار با محوریت ماه محرم برگزار می شود.
1397/6/31
مرکز خدمات اجتماعی منطقه4 در راستای ارتقای سطح کیفی عملکرد خانه های خدمات اجتماعی اقدام به نشست توجیحی کرد.
1397/6/31
برپایی مراسم یادواره شهدا در محلات 20 گانه منطقه چهار
معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه چهار تهران از برپایی مراسم یادواره شهدا در محلات 20 گانه منطقه به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس در شمال شرق تهران خبر داد.
1397/6/31
نواختن زنگ مهر حسینی در 9 مدرسه منتخب منطقه چهار
معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه چهار تهران از نواختن زنگ مهرحسینی و برگزاری مراسم بازگشایی مدارس در 9 مدرسه منتخب نواحی 9گانه با حضور معاونین و شهردار منطقه خبر داد.
1397/6/31
معاون خدمات شهری منطقه 4 خبر داد/بهبود سیستم روشنایی بوستان های محلی و جنگلی شمال شرق تهران
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه چهار از نصب 60 برج نوری در بوستان ها خبر داد و گفت: امنیت بوستان ها و فضاهای سبز شهری با نصب برج های نوری افزایش می یابد.
1397/6/27
برگزاری جلسه آموزش اطفاء حریق   در محله شمیران نو
ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه چهار با همکاری خانه دوام و ایمنی محله کاظم آباد اقدام به برگزاری جلسه آموزش همگانی جهت شهروندان محله شمیران نو کرد.
1397/6/27