آرشیو موضوعی
شاخه
بازدید  معاونت عمرانی از ایستگاه  های مترو شهید باقری و  علم و صنعت
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه چهار اقدام به بازدید از ایستگاه مترو شهید باقری و علم و صنعت کرده است.
1397/9/20
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار تهران خبر داد/برگزاری 260 کارگاه مهارت های اجتماعی در محلات شمال شرق  تهران
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار تهران از برگزاری260 کارگاه مهارت های اجتماعی و خانواده با مشارکت سرای محلات منطقه خبر داد و گفت: این کارگاه های آموزشی در محلات منطقه در حال برگزاری ا...
1397/8/26
واکسینه شدن 1800 کارگر خدمات شهری  منطقه چهار در برابر هپاتیت
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار تهران از واکسیناسیون کارگران خدمات شهری و فضای سبز شهرداری منطقه چهار خبر داد و گفت: دراین طرح 1800 کارگر خدمات شهری واکسیناسیون و معاینه می شوند.
1397/8/21
پتانسیل بالای بوستان یاس برای تبدیل به بزرگترین قطب فرهنگی پایتخت
ولی اله شجاع پوریان در نشست شورای معاونین اجتماعی و فرهنگی مناطق 22 گانه به میزبانی منطقه چهار گفت: بوستان یاس پتانسیل بالایی برای تبدیل شدن به قطب بزرگ گردشگری تهران دارد.
1397/6/25
برگزاری دومین روز از طرح نشاط و تعالی برای دانش آموزان پسر پایه ابتدایی
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه 4 از برگزاری دومین روز از طرح نشاط و تعالی برای دانش آموزان پسر پایه ابتدایی خبر داد.
1397/4/25
ضرورت برنامه ریزی استفاده حداکثری از فرصت های گردشگری شمال شرق تهران
رئیس کمیسیون سلامت شورای اسلامی شهر تهران در بازدید از منطقه 4 گفت: با توجه به پتانسل های شمال شرق تهران در بحث گردشگری، ضروری است تا منطقه 4 برنامه ریزی های لازم را در این خصوص انجام دهد.
1397/3/30
ترمیم 4 ساعته فرونشست زمین در بزرگراه صیاد شیرازی/مشکلی در تردد خودروها وجود ندارد
شهردار منطقه چهار تهران در بازدید شبانگاهی از محل نشست ناگهانی آسفالت بزرگراه شهید صیاد شیرازی در مسیر شمال به جنوب گفت: با حضور به موقع عوامل شهرداری منطقه چهار در کمتر از 4 ساعت وضعیت بزرگراه شهید ...
1397/3/7
برگزاری تور خبری بازدید از اماکن تاریخی و فرهنگی شمال شرق تهران
همزمان با فرارسیدن هفته ملی ارتباطات و نیز روز موزه، تور خبری یک روزه بازدید از مراکز فرهنگی و تاریخی منطقه 4 تهران برگزار شد.
1397/2/31
یزدانی در دیدار با قائم مقام و مدیران شهری منطقه 4 : افزایش ایمنی بوستان های منطقه 4 در اولویت سال جای قرار گیرد
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران با تبیین برنامه های سال جاری منطقه 4 تهران گفت: امسال نیز همانند سال گذشته باید برای آبادانی و کسب رضایتمندی شهروندان تلاش کرد.
1397/1/5
 دکتر رباطی در جلسه نظارت دوره ای منطقه 4 : تشکیل شورای اداری در مناطق راهکار مناسب برای برون رفت مسایل شهری است
معاون هماهنگی امور مناطق شهر تهران با تاکید بر تشکیل شورای اداری در مناطق 22 گانه گفت: رفع مشکلات شهری نیازمند تعامل دوجانبه با دستگاه های خدمات رسان دولتی است.
1396/11/19