آرشیو موضوعی
شاخه
ویژه برنامه های ورزشی به مناسبت آغاز دهه ولایت در شمال شرق تهران
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار تهران گفت: همزمان با فرارسیدن عید سعید قربان و آغاز دهه ولایت برنامه های ورزشی متنوعی در منطقه 4 برگزار می شود.
1397/5/29
اختتامیه سلسله جلسات آموزشی مهارت های زندگی  در محله جوادیه
رئیس اداره آموزش و مشارکت های اجتماعی شهرداری منطقه چهار از برگزاری اختتامیه جلسات آموزشی مهارت های زندگی با رویکرد تشکیل وتحکیم بنیان خانواده خبر داد.
1397/5/29
 استفاده رایگان عکاسان از پردیس سینمایی هروی سنتر
شهردار منطقه چهار تهران گفت: به مناسبت روز جهانی عکاسی، عکاسان رسانه ها می توانند به همراه دو نفر در روزهای دوشنبه از پردیس سینمایی هروی سنتر به صورت رایگان استفاده کنند.
1397/5/29
خدمات رایگان ذبح شرعی در شمال شرق تهران ارائه می شود/ عرضه 3 هزار دام بهداشتی در جایگاه های شمال شرق تهران
در آستانه عید سعید قربان خدمات دامپزشکی و ذبح شرعی 3000 دام بهداشتی در دو جایگاه ویژه در شمال شرق تهران انجام و با فروشندگان غیرمجاز برخورد می شود.
1397/5/28
عضو شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد:  برخورد با فساد سیستمی، اعتماد عمومی را باز می گرداند
عضو و رییس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای اسلامی شهر تهران گفت: برخورد با فساد سیستمی، اعتماد مردم را به دستگاههایی چون شهرداری باز می گرداند.
1397/5/27
بازشدن گره کور چندساله دسترسی به بزرگراه شهید بابایی درشمال شرق تهران
معاون فنی و عمران شهرداری منطقه چهار از پایان عملیات پروژه خیابان احسان تا بلوار شهید عباسپور خبر داد و گفت: با بهره برداری از این خیابان ، عملیات ادامه احداث این مسیر به بزرگراه شهید بابایی آغاز می ...
1397/5/27
هزینه 600 میلیاردی انتقال دکل های برق شمال شرق تهران/ دولت به کمک مدیریت شهری بیاید
شهردار منطقه چهار تهران در نشست صمیمی با اصحاب رسانه درخصوص مشکلات عدیده دکل های برق فشار قوی برای شهروندان گفت: برای انتقال این دکل ها 600 میلیارد ریال هزینه نیاز است که مدیریت شهری نیازمند حمایت دول...
1397/5/24
تور شب گردی اصحاب رسانه در منطقه چهار تهران
شب گذشته ویژه برنامه "شب گردی" به مناسبت روز خبرنگار با حضور مدیران شهرداری، شهردار منطقه چهار و مدیران و معاونان این منطقه برگزار و از 3 نقطه منطقه چهار بازدید شد.
1397/5/24
جلوگیری از ورود فاضلاب های شهری به مجاری آب های زیرزمینی شمال شرق تهران
شهردار منطقه چهار تهران از ورود فاضلاب های شهری به داخل کانال ها و مسیل های منطقه خبر داد و گفت: در ادامه طرح نگهداشت شهر محل های ورودی فاضلاب به داخل مجاری آب های زیرزمینی شناسایی و مسدود می شوند.
1397/5/23
بهره برداری از دهمین ساختمان اسکان کارگری شمال شرق تهران
معاون فنی و عمران شهرداری منطقه چهار تهران از پایان عملیات عمرانی دهمین ساختمان اسکان کارگری خبر داد و گفت: تسریع در خدمت رسانی و حضور به موقع در مواقع ضروری از مهمترین عوامل توسعه ساختمانهای اسکان ...
1397/5/22