آرشیو موضوعی
شاخه
ضرورت برنامه ریزی استفاده حداکثری از فرصت های گردشگری شمال شرق تهران
رئیس کمیسیون سلامت شورای اسلامی شهر تهران در بازدید از منطقه 4 گفت: با توجه به پتانسل های شمال شرق تهران در بحث گردشگری، ضروری است تا منطقه 4 برنامه ریزی های لازم را در این خصوص انجام دهد.
1397/3/30
تکمیل و تجهیز وسایل بازی در بوستان های منطقه 4
اداره فضای سبز شهرداری منطقه چهار اقدام به نصب وسایل بازی کودکان در بوستان های سطح منطقه 4 کرد.
1397/3/29
رییس اداره مدیریت پسماند شهرداری منطقه 4 گفت : استفاده از بسته بندی های قابل بازگشت و یا ساک های پارچه ای به هنگام خرید، از راه های مؤثر در جهت کاهش میزان ورود زباله ها به طبیعت است.
1397/3/29
شهردار منطقه چهار تهران خبر داد/برگزاری جشن بزرگ مغفرت در شمال شرق تهران
شهردار منطقه چهار تهران با اشاره به ویژه برنامه های عید سعید فطر گفت: بوستان پلیس منطقه 4 با اجرای ویژه برنامه های شاد و متنوع میزبان شهروندان تهرانی در عید سعید فطر خواهد بود.
1397/3/22
شهردار منطقه چهار تهران خبر داد: بازپیرایی یک میلیون و دویست هزار مترمربع از بوستان های شمال شرق تهران
شهردار منطقه چهار تهران از توسعه و بازپیرایی فضای سبز بوستان ها خبر داد و گفت: عملیات بهسازی و توسعه فضای سبز در دویست و شصت بوستان منطقه چهار آغاز شد.
1397/3/21
شهردار منطقه چهار تهران خبر داد: خط کشی محوری دوازده هزار متر از معابر فاز دو باغ پرندگان تهران
شهردار منطقه چهار تهران از خط کشی نوشتاری و محوری فاز دو باغ پرندگان خبر داد و گفت: در ادامه اقدامات انجام گرفته در فاز دوم باغ پرندگان بیش از دوازده هزار مترطول از این باغ خط کشی محوری و نوشتاری شد....
1397/3/20
شهردار منطقه چهار تهران خبر داد: تجهیز دویست بوستان شمال شرق تهران به مبلمان های شهری
شهردار منطقه چهار تهران از تجهیز، تکمیل و بهسازی المان های بوستانی خبر داد و گفت: به منظور پرکردن اوقات فراغت دانش آموزان و استفاده بهینه از فضاهای بوستان ها، المان های بوستانی شمال شرق تهران بازسازی ...
1397/3/19
اداره فنی عمران شهرداری ناحیه 3 اقدام به اجرای عملیات آسفالت کاری و همسطح سازی دریچه درمحله شیان-لویزان – شهرک ولیعصر (عج) کرد .
1397/3/13
معاون خدمات شهری منطقه چهار تهران خبر داد:  زادآوری درنای تاجدار برای دومین بار در باغ پرندگان تهران
معاون محیط زیست و خدمات شهری منطقه چهار تهران گفت: برای دومین سال متوالی “درناهای تاجدار” در باغ پرندگان تهران جوجه دار شدند.
1397/3/13
شهردار منطقه چهار اعلام کرد/شناسایی و رفع معضلات محلات با نظارت شهروندان شمال شرق تهران
شهردار منطقه چهار تهران با تاکید بر افزایش کمی و کیفی پاسخگویی به درخواست های مردمی گفت: پاسخگویی شفاف به سامانه های مردمی 137 و 1888 اعتمادسازی و جلب مشارکت های مردمی را افزایش می دهد.
1397/3/12