آرشیو موضوعی
شاخه
ساماندهی و ایمن سازی ایستگاه های اتوبوس تندرو در شمال شرق تهران
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه چهار از ساماندهی و تکمیل تجهیزات ایستگاه های اتوبوس و بی.آر.تی خبر داد و گفت: از نیمه دوم سال گذشته 388 ایستگاه اتوبوس و بی.آر.تی بهسازی و مناسب سازی شد.
1398/2/23
بیش از 11 هزار مترمربع از خط کشی های عابر پیاده منطقه چهار مناسب سازی شد/ ارتقای ایمنی معابر و رفع لغزندگی خط کشی های عابر پیاده شمال شرق پایتخت
معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه چهار از اصلاح لغزندگی خط کشی های عابر پیاده در سطح منطقه خبر داد گفت: در آستانه سال جدید و ادامه ریزش های برف و باران ، یازده هزار و 820 مترمربع از خط کشی های عابر پیا...
1397/11/30
نصب هشتمین پله برقی در شمال شرق تهران/ با احداث دو پهلوگاه اضطراری منطقه چهار پایتخت ایمن تر می شود
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه چهار گفت: به منظور تسهیل و امنیت بیشتر تردد عابران پیاده هشتمین پله برقی در منطقه نصب می شود.
1397/10/22
اصلاح هندسی و تثبیت گاردریل در ناحیه شش
به همت معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه چهار اصلاح هندسی و تثبیت گاردریل در تقاطع خیابان شهید ناهیدی با خیابان شهید اخوت انجام شد.
1397/10/17
ایمن سازی ایستگاه های بی.آر.تی  در شمال شرق تهران
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه چهار از ایمن سازی و مناسب سازی ایستگاه های بی.آر.تی در شمال شرق پایتخت خبر داد و گفت: با مناسب سازی ایستگاه های تندروی اتوبوس، شهروندان ایمنی بالاتری را تجربه خو...
1397/10/11
اصلاح هندسی و احداث رفیوژمیانی در خیابان شهید داود اسلامی
به همت معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 4 اصلاح هندسی و احداث رفیوژمیانی در خیابان شهید داود اسلامی در تقاطع خیابان گیلان به پایان رسید.
1397/10/10
اصلاح هندسی و تثبیت خشکه چینی در محله شمیران نو
به همت معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 4 اصلاح هندسی و تثبیت خشکه چینی در خیابان شهید غفاری (محله شمیران نو ) ضلع شمال خیابان شهید نو نوار انجام شد.
1397/10/10
روان سازی ترافیکی سه معبر بزرگراهی شمال شرق تهران/ با اصلاح هندسی سه معبر منطقه 4 ایمنی بزرگراه ها افزایش می یابد
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه چهار تهران از ساماندهی و اجرای پروژه های ترافیکی در این منطقه خبر داد و گفت: با اجرای اصلاحات هندسی، ترافیک معابر محلی و بزرگراهی روان تر می شود.
1397/10/5
افزایش ایمنی تردد شهروندان با اصلاح هندسی در خیابان فرشادی
به همت معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 4 تقاطع خیابان بیات- فرشادی با اصلاحات هندسی ایمن تر شد.
1397/9/28
برگزاری پنجمین جلسه هم اندیشی مدیران و ناظران حوزه ترافیک منطقه 4
به همت معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 4 پنجمین جلسه هم اندیشه مدیران و ناظران این حوزه برگزار شد.
1397/9/14