آرشیو موضوعی
شاخه
معاون برنامه ریزی و توسعه شهری منطقه چهار خبر داد/ تکمیل شناسنامه محلات شمال شرق تهران در طرح جستار توسعه شهری
معاون برنامه ریزی و توسعه شهری منطقه چهار از تهیه و تدوین مجموعه ای کامل شامل شناسنامه، چالشها و مسایل و برنامه های عملیاتی محلات 20 گانه منطقه چهار با عنوان« جستار توسعه شهری محله مبنا» خبر داد.
1397/10/25
کسب رتبه نخست مدیریت HSE  شهر تهران توسط منطقه چهار
شهردار منطقه چهار از کسب رتبه نخست حوزه بهداشت، ايمني و محيط زيست در بین مناطق 22 گانه تهران خبر داد و گفت: با اجرای سیستم مدیریت HSE ایمنی کارگران و پیمانکاران شمال شرق تهران افزایش می یابد.
1397/5/20
معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران در نشست هم اندیشی مدیران شهری و هنرمندان در منطقه 4 اعلام کرد:  تبدیل کارکرد سراهای محله به فضاهای مورد استقبال فرهنگی هنری شهروندان
معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران گفت: سراهای محله و فرهنگسراها باید با همکاری هنرمندان به فضاهای مورد استقبال عمومی و فرهنگی محلات تبدیل شوند.
1397/4/10
رویکرد برنامه 5 ساله سوم شهر تهران ایجاد برابری های اجتماعی در محلات
قائم مقام معاونت برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران برنامه 5 ساله سوم را کامل ترین برنامه شهرداری در سال های اخیر دانست و گفت: برنامه سوم توسعه به دنبال ایجاد توازن در محلات و برابری های اجتماعی ش...
1397/4/10
شهردار منطقه ۴ در نخستین جلسه شورای فرهنگی سال 97 خبر داد:  تحول در زیرساخت های فرهنگی اجتماعی محلات نیازمند تعامل تمامی دستگاه ها
سید علیرضا حسینی در نخستین جلسه شورای فرهنگی اجتماعی و ورزشی گفت: توسعه و ارتقاء زیرساخت های فرهنگی و اجتماعی محلات نیازمند توجه و تعامل تمامی دستگاه های متولی است .
1397/1/27
برگزاری دوره آموزشی واکنش در شرایط اضطراری برای کارکنان اجرائی
دومین جلسه دوره آموزشی واکنش در شرایط اضطراری با هدف آشنایی کارکنان اجرائی شهرداری منطقه 4 با عملکرد خاموش کننده های NFPA و نحوه اطفاء حریق منطقه برگزار شد.
1396/12/9
ستاد محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران به منظور پیشبرد اهداف و پروژه های زیست محیطی مناطق بازدید میدانی از سرای محلات به عمل آورد.
1396/3/31
آماده سازی بوستان های جنگلی و محلی شمال شرق تهران برای روز طبیعت
شهردار منطقه تهران 4 از آماده سازی بوستان های جنگلی و محلی برای روز طبیعت خبر داد و گفت: بیش از 300 بوستان محلی و فرامنطقه ای برای استفاده شهروندان در روز طبیعت آماده سازی می شود.
1396/1/8
آماده سازی 4 ستاد سرشماری نفوس و مسکن در منطقه 4/ثبت نام رایگان شهروندان منطقه 4 در ستادهای نفوس و مسکن
معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری منطقه 4 از جانمایی و تجهیز 4 ستاد سرشماری نفوس و مسکن خبر داد و گفت: شهروندان منطقه 4 می توانند با مراجعه به ستادهای نفوس و مسکن به صورت رایگان ثبت نام نما...
1395/7/24
مرکز تحقیقات آموزش و مشاوره شهرداری  منطقه 4 اقدام به برگزاری دوره های آموزشی در مدارس سطح منطقه کرد.
1395/7/7