آرشیو موضوعی
شاخه
رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران:بسیج می تواند با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه به کمک مدیریت شهری بیاید / بسیج باید همراه مدیران در خدمت رسانی به مردم تلاش کند
رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران در جلسه نظارت دوره ای حوزه مقاومت بسیج منطقه 4 گفت: ما به دنبال کیفی سازی بسیج در زمینه های علمی و بصیرتی هستیم و اعتقاد ما آن است که بسیج می تواند با بالاترین کیفیت و ک...
1397/9/24
دیدار شهردار ناحیه 6  با خانواده معظم شهید اسماعیل خان طلایی
شهردار ناحیه 6 منطقه 4 به همراه فرمانده پایگاه شهید کاشمی و اعضای شورا با خانواده شهید والامقام حسین اسماعیل خان طلایی دیدار و گفتگو کرد.
1397/9/21
فرمانده حوزه مقاومت بسیج منطقه 4 خبر داد:  برگزاری باشکوه مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه 4 در جلسه گردان های عملیاتی با تاکید بر آماده سازی نیروهای بسیج برای برنامه های مناسبتی گفت: برگزاری با شکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نخستین اولویت امس...
1397/9/21
دیدار شهردار منطقه 4 با خانواده یک شهید و سه معلول
شهردار منطقه چهار به همراه جمعی از مدیران به دیدار خانواده شهید والامقام احمدی جوزانی که دارای سه معلول ذهنی بود رفت.
1397/9/17
دیدار با خانواده شهید هلالی مقدم در هفته بسیج
شهردار منطقه چهار تهران به همراه فرمانده حوزه مقاومت بسیج و جمعی از مدیران با خانواده معظم و معزز شهید والامقام محمد امین هلالی مقدم دیدار و گفتگو کرد.
1397/9/17
فرمانده حوزه مقاومت بسیج منطقه 4 خبر داد:  غبار روبی و عطر افشانی گلزار مطهر شهدای منطقه 4
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه چهار گفت: به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهردای 8 سال دفاع مقدس، مراسم غبار روبی و عطر افشانی گلزار مطهر شهدای گمنام منطقه 4 برگزار شد.
1397/9/17
شهردار منطقه 4 در جلسه شورای بسیج گفت: بسیج الگوی انضباط و خدمت رسانی به مردم است
شهردار منطقه 4 در جلسه شورای حوزه بسیج گفت: فرهنگ بسیج باید در ادارات رخنه کند و بسیجیان الگوی انضباط و خدمت رسانی به عموم مردم باشند.
1397/9/10
دیدار صمیمی شهردارمنطقه 4 با خانواده شهيدان والامقام پایدارفر
شهردار منطقه به همراه فرمانده حوزه مقاومت بسیج و جمعی از مدیران و شورایاران به ديدار يكي ديگر از خانواده هاي شهيد كه 3 شهيد تقديم انقلاب اسلامی كرده بود رفت .
1397/9/1
جذب 90 درصد از کارکنان منطقه 4 در حوزه مقاومت بسیج
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه 4 از جذب حداکثری کارکنان در حوزه بسیج خبر داد و گفت: از سال 1393 تا کنون بیش از یک هزار و صد نفر از کارکنان عضو فعال و عادی بسیج منطقه 4 شده اند.
1397/9/1
برپایی ایستگاه پایش  سلامت به مناسبت هفته دیابت در منطقه 4
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه 4 گفت: همزمان با آغاز هفته دیابت ایستگاه غربالگری سلامت قند خون در ساختمان مرکزی شهرداری منطقه 4 برپا شد.
1397/8/23