17هزار متر مربع از جداره های بوستان یاس رنگ آمیزی و زیباسازی شد
 17هزار متر مربع از جداره های بوستان یاس رنگ آمیزی و زیباسازی شد
معاون امورشهری و محیط زیست شهرداری منطقه4 از رنگ آمیزی و زیباسازی 17هزار متر مربع از جداره های بوستان یاس در ضلع جنوبی بزرگراه شهید بابایی خبر داد.
1394/2/29به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه4، حمید ناصحی با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای زیباسازی هرچه بیشتربوستانهای منطقه4، اداره زیباسازی منطقه اقدام به شستشو، پاکسازی و نماسازی و رنگ آمیزی17هزار متر مربع از جداره های ورودی و موجود در محدوده مجموعه بزرگ بوستان یاس کرد.
وی ادامه داد: براین اساس،همچنین 16هزار مترطول از جداول سطح محدوده این بوستان نیزتوسط رنگهای روغنی ترافیکی رنگ آمیزی شد.
ناصحی با اشاره به اجرای این عملیات طی اردیبهشت ماه جاری، افزود: ازدیگر اقدامات صورت گرفته در این راستا ، شستشو و رنگ آمیزی نرده های محدوده مجموعه های ورزشی، ساختمانهای اصلی و حاشیه بوستان یاس بوده است که در این راستا نیز به متراژ 30هزار متر مربع نرده های محدوده، با رنگهای روغنی بهسازی شد.
معاون امورشهری منطقه در پایان یادآور شد: همچنین عملیات تبلیغات برای پروژه بزرگ بوستان یاس نیز در قالب اکران 600متر مربع پرتابل، بیلبورد و سازه های ریلی در سطح محدوده منطقه4 صورت گرفته است.
لازم بذکر است بوستان یاس به مساحت 300 هکتار در محدوده از غرب به بزرگراه شهید باقری از شمال بزرگراه شهید بابایی، شرق به خیابان استخر و جنوب به بوستان پلیس و 35 متری استقلال محدود می شود و در اسفند 1393 طبق بیانات مقام معظم رهبری این محدوده تبدیل به فضای عمومی شد.print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.