توسط شهرداری منطقه 4؛ قدمگاه شهروندان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن شستشو و پاکسازی می شود
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 گفت: همزمان با یوم الله 22 بهمن مسیر تردد راهپیمایی شهروندان نظافت، شستشو و پاکسازی می شود.
1396/11/21

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 4، رضا معلم ضمن تبریک فرا رسیدن یوم الله 22 بهمن و طلوع فجر سی و نهمین سالگرد انقلاب اسلامی گفت: به منظور رفاه و آسایش هرچه بیشتر شهروندان، مطابق سنوات گذشته معاونت خدمات شهری اقدام به تامین ماشین آلات و نیروی انسانی جهت خدمت رسانی به شهروندان کرده است.

وی افزود: بر همین اساس پس از تعیین محل استقرار منطقه در محل راهپیمایی واقع در خیابان آزادی امکانات و تجهیزات به نواحی نه گانه ابلاغ شد . در این راستا مطابق برنامه ارائه شده تعداد 188 نفر نیروی کارگری و اجرایی به همراه تعداد 9 دستگاه ماشین آلات خدمات شهری اعم از تانکر آب، جاروب بزرگراهی، خاور و کامیون جمع آوری و حمل زباله به محل برگزاری مراسم اعزام خواهند شد.

معلم افزود: عملیات خدمات رسانی از بامداد روز یکشنبه آغاز و تا پایان آن روز ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به آذین بندی معابر  در این ایام خاطرنشان کرد: در سالگرد جشن پیروزی انقلاب اسلامی 860 تخته پرچم، 480 مترمربع بنر، بیش از 30000 متر ریسه پارچه ای و 9200 متر ریسه شلنگی در سطح معابر عبوری، عمومی و بزرگراهی نصب و جانمایی شد.

معلم در پایان به دیگر برنامه های این حوزه اشاره کرد و افزود: در ادامه برنامه های ایام الله دهه فجر اقدامات محیط زیستی ویژه با راهپیمایی های نمادین و اجرای گروه های نمایشی ویژه دهه فجر در مدارس و سراهای محلات این منطقه برگزار شد.print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.