ارایه خدمات متنوع فرهنگی و اجتماعی منطقه 4 در راهپیمایی 22 بهمن
 ارایه خدمات متنوع فرهنگی و اجتماعی منطقه 4 در راهپیمایی 22 بهمن
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 4 از ارایه خدمات متنوع فرهنگی اجتماعی در پردیس منطقه 4 خبر داد و گفت: بیش از 5000 نفر از غرفه پردیس فرهنگی منطقه 4 در میدان انقلاب بازدید کردند.
1396/11/24
به گزارش از روابط عمومی شهرداری منطقه معصومه سادات عمارتی با اعلام این خبر و با اشاره به برپایی غرفه مشارکت های اجتماعی در مسیر راهپیمایی روز 22 بهمن گفت: به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در روز 22 بهمن ماه از ساعت 6 صبح با حضور موسسات و خیریه های فعال منطقه غرفه های مشارکت های اجتماعی در پردیس فرهنگی منطقه 4 در ضلع جنوب میدان انقلاب برپا شد .
وی در ادامه افزود در این ویژه برنامه اطلاع رسانی در زمینه ی فعالیت مرکز خدمات اجتماعی ، جلب مشارکت های اجتماعی و نحوه ی جذب داوطلب های معنوی (آموزشی ،مالی ، عاطفی و ...) به مراجعه کنندگان ارائه گردید.
عمارتی در ادامه از برپایی غرفه سلامت و ارائه خدمات سلامتی و مشاوره در مسیر راهپیمایی 22 بهمن خبر داد و گفت: به مناسبت روز 22بهمن غرفه سلامت به منظور ارائه خدماتی از قبیل غربالگری قند خون ، فشار خون و مشاوره روانشناسی در مسیر تردد شهروندان عزیز برپا شد.
وی اضافه کرد: در این غرفه به بیش از 1000 نفر از شهروندان شرکت کننده در مراسم راهپیمایی خدمات سلامتی ارائه گردید و بروش ور حاوی نکات تندرستی و پیام های بهداشتی  بین شهروندان توزیع گردید.
عمارتی خاطر نشان کرد: اهدای پرچم به همراه برپایی غرفه کودکان، تندرستی، ورزشی و ... در قالب 13 غرفه از دیگر اقدامات صورت گرفته در روز راهپیمایی 22 بهمن بود.

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.