با اجرای 1500 مترمربع فرش گل، شمال شرق تهران به استقبال نوروز 97 رفت
 با اجرای 1500 مترمربع فرش گل، شمال شرق تهران به استقبال نوروز 97 رفت
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 گفت: در آستانه سال جدید بیش از 1500 مترمربع فرش گل و 110 هزار لاله در معابر و بوستان های منطقه 4 کاشته شد.
1396/12/22

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 4 رضا معلم در این باره گفت: به منظور استفاده بهینه مسافران نوروزی از محیط های بوستانی منطقه وضعیت زیباسازی نماهای بصری شهر، طرح بهسازی، مناسب سازی و ایمن سازی معابر و محدوده فضاهای سبز و بوستان های شمال شرق تهران در قالب طرح استقبال از نوروز 97 در دستور کار قرار گرفت.
وی با اشاره به دیگر اقدامات مناسب سازی بوستان ها و خدمت رسانی به معلولان گفت: مناسب سازی بوستان ها برای استفاده از افراد معلول و کم توان از مهم ترین اقدامات این طرح به شمار می آید.
معلم در ادامه افزود: تا به امروز بیش از 1500 مترمربع از کفپوش های بوستانی بازسازی و در ادامه این طرح 4000 مترمربع نیز مرمت خواهد شد.
معاون خدمات شهری منطقه 4 با اشاره به دیگر اقدامات در بوستانها گفت: رفع معایب پایه چراغ ها در بوستان ها، رفع معایب وسایل بازی و کمپلکس بدنسازی از دیگر اقدامات طرح نوروزی می باشد که در بوستان های رسالت، غدیر، پلیس، گلبرگ، ساحل، صدف، مجیدیه، یاس فاطمی، ولیعصر، احدزاده، نوفل لوشاتو و.... اجرا شد.
وی خاطرنشان کرد: در این طرح کاشت بیش از 22000 اصله درخت و نهال و نشاکاری در سطح معابر، بوستان ها و جنگل های سطح منطقه انجام شد.
معلم با اشاره به بهسازی امکانات بوستانی گفت: بازسازی سرویس های بهداشتی در بوستان های آزاده، رسالت و پلیس، مرمت و بازسازی معابر بوستان های پلیس، مجیدیه، نارنج و میدان صدم، بتن ریزی زمین های بازی برای تعویض کفپوش ها، مرمت آبنما، شستشوی آبنماها و حذف کنده در سطح معابر و بوستان ها از دیگر اقدامات این طرح است.
پprint
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.