معاون خدمات شهری منطقه 4 تهران خبر داد:  مهار بارندگی های اخیر در معابر منطقه 4
 معاون خدمات شهری منطقه 4 تهران خبر داد: مهار بارندگی های اخیر در معابر منطقه 4
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 4 تهران گفت: با توجه به بارش های بهاری چند روز اخیر تردد در معابر شمال شرق تهران روان است.
1397/1/27

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 4 تهران گفت: با توجه به بارش های بهاری چند روز اخیر تردد در معابر شمال شرق تهران روان است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 4 رضا معلم با اعلام این خبر گفت: در ادامه فعالیت های مربوط به آبگرفتگی در بارش باران بهاری اخیر، به منظور جلوگیری از ایجاد آبگرفتگی در مناطقی که احتمال آب گرفتگی در آنها وجود دارد، بیش از 50 کارگر خدمات شهری به صورت شبانه روزی مستقر شده است.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: در این عملیات با گشت و کنترل مداوم و منظم از تمامی معابر، محلات و بزرگراه ها نقاط حساس بازدید و از وقوع آبگرفتگی های احتمالی جلوگیری به عمل می آید.
معاون خدمات شهری منطقه 4 گفت: در این راستا کلیه عوامل اجرایی در محلات بیست گانه و نواحی نه گانه در 33 نقطه از منطقه مستقر و تمامی کارگران با تجهیزاتی از جمله چتر بارندگی، کلاه، چکمه و... تجهیز شدند.
وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در بارندگی های اخیر گفت: به منظور رفاه حال شهروندان و جلوگیری از آبگرفتگی های احتمالی بیش از 9200 متر طول کانال و 15 حوضچه لایروبی و رسوب برداری شد.
معلم در پایان گفت: در خلال بازدید های انجام شده از سطح منطقه تا به این لحظه هیچگونه آبگرفتگی و انسداد مسیر مشاهده نشد و کنترل و گشت و رفع موارد احتمالی به صورت مستمر در دست انجام است.

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.