ترمیم 4 ساعته فرونشست زمین در بزرگراه صیاد شیرازی/مشکلی در تردد خودروها وجود ندارد
 ترمیم 4 ساعته فرونشست زمین در بزرگراه صیاد شیرازی/مشکلی در تردد خودروها وجود ندارد
شهردار منطقه چهار تهران در بازدید شبانگاهی از محل نشست ناگهانی آسفالت بزرگراه شهید صیاد شیرازی در مسیر شمال به جنوب گفت: با حضور به موقع عوامل شهرداری منطقه چهار در کمتر از 4 ساعت وضعیت بزرگراه شهید صیاد شیرازی به حالت عادی بازگشت.
1397/3/7به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار تهران، سید علیرضا حسینی با اعلام این خبر و با بیان اینکه پس از نشست آسفالت بزرگراه شهید صیاد شیرازی در عصر روز گذشته ششم خرداد ماه خوشبختانه حادثه مالی و جانی در بر نداشت، افزود: پس از مشاهده نشست آسفالت در بزرگراه شهید صیاد شیرازی محدوده بیمارستان گلستان، در کمتر از 10 دقیقه عوامل شهرداری در محل حضور یافته و ضمن ایمن سازی محل نسبت به انجام عملیات عمرانی اقدام گردید.
وی افزود: در کمتر از 4 ساعت، عملیات عمرانی شامل 3 کامیون خاک، پلیت های فلزی و با استفاده از یکصد و ده کیسه آهک نسبت به پر کردن و همسطح سازی بزرگراه اقدام شد.
شهردار منطقه چهار با بیان اینکه این عملیات تا بامداد و قبل از آغاز ساعات پیک ترافیک ادامه داشت افزود: با توجه به همسطح سازی بزرگراه، عملیات لکه گیری آسفالت محدوده نشست آسفالت نیز از اواخر ساعات امشب 7 خرداد آغاز می شود.
حسینی ضمن تشکر از حضور به موقع عوامل شهرداری در محله حادثه خاطر نشان کرد: تا کنون علت اصلی نشست آسفالت مشخص نشده است و در دست بررسی قرار دارد.

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.