شهردار منطقه چهار تهران خبر داد: تجهیز دویست بوستان شمال شرق تهران به مبلمان های شهری
 شهردار منطقه چهار تهران خبر داد: تجهیز دویست بوستان شمال شرق تهران به مبلمان های شهری
شهردار منطقه چهار تهران از تجهیز، تکمیل و بهسازی المان های بوستانی خبر داد و گفت: به منظور پرکردن اوقات فراغت دانش آموزان و استفاده بهینه از فضاهای بوستان ها، المان های بوستانی شمال شرق تهران بازسازی و مرمت شد.
1397/3/19

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار سیدعلیرضا حسینی در این باره گفت: در آستانه فصل تابستان و تعطیلات مدارس و استفاده هرچه بیشتر از بوستان ها توسط کودکان و والدین ایشان، بوستان های منطقه چهار با نصب مجموعه بازی ها، میزهای پینگ پونگ، فوتبال دستی، نیمکت، سطل های زباله و بازسازی معابر و کفپوش ها و .... تجهیز شد.
وی افزود: نصب وسایل بازی در بوستان های یاس فاطمی، جهان پناه، پلیس، ملت، والائیان و ... از اقدامات انجام گرفته در طرح نگهداشت شهری است.
حسینی در ادامه از بهساری آبنماهای بوستان ها خبر داد و گفت: در این طرح مرمت و نوسازی آبنماهای بوستان ها در دستور کار قرار دارد.
شهردار منطقه چهار در پایان با اشاره به سایر اقدامات این طرح افزود: رفع خاموشی پانصد پایه چراغ، نظافت بیش از هفت هزار چشمه سرویس بهداشتی در بوستان ها، بازپیرایی سم پاشی و آبشویی درختان و گل ها، چمن زنی بوستان ها و.... از دیگر اقدامات انجام گرفته در این عملیات است.

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.