در مراسم رونمایی از سامانه بازار کار داخل شهرداری تهران مطرح شد: سامانه بازار کار ویترین سرمایه اصلی نیروی انسانی شهرداری تهران خواهد بود
 در مراسم رونمایی از سامانه بازار کار داخل شهرداری تهران مطرح شد: سامانه بازار کار ویترین سرمایه اصلی نیروی انسانی شهرداری تهران خواهد بود
رئیس شورای اسلامی شهر تهران در مراسم رونمایی از دو سامانه بازار کار داخل شهرداری تهران و جامع منابع انسانی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران به میزبانی منطقه چهار گفت: با آغاز فعالیت سامانه بازار کار در شهرداری تهران شاهد تحولات بزرگی در حوزه منابع انسانی خواهیم بود،. این سامانه به عنوان ویترین سرمایه اصلی نیروی انسانی شهرداری تهران معرفی می شود.
1397/3/21

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار تهران ، مهدی هاشمی رفسنجانی دراین مراسم گفت: با راه اندازی این سامانه درآینده نزدیک، شاهد شفافیت در انتصابات شهرداری تهران خواهیم بود واین یکی از مهمترین اهدافی است که در شورای پنجم به آن تاکید زیادی شده است.
وی در ادامه با اشاره به نقش سامانه بازار کار در شکستن انسداد مدیریتی کشور افزود: این سامانه با در اختیار قراردادن اطلاعات نیروهای متخصص و کارآمد شهرداری تهران در اختیار مدیران وافراد بالارتبه در بکارگیری آنها در بخش های تخصصی و همسو با توانایی های افراد ، تحول بزرگی در نظام اداری کشور ایجاد می شود و شهرداری تهران با راه اندازی این سامانه عنوان اولین سازمان الگویی برای تمام سازمانها و نهادی های دیگر کشور را کسب خواهد کرد.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: اگر به درستی از این سامانه استفاده شود افراد از درون مجموعه برگزیده شود و به صورت شفاف نیروهای متخصص انتصاب شده و براساس شایسته سالاری و عبور از ضوابط انتخاب و به تمام شایعات در خصوص انتصابات در شهرداری تهران پاسخ داده می شود.
هاشمی رفسنجانی در پایان افزود: از امروز با اجرای این فرآیند در شهرداری تهران شعار" شهرشیشه ای، شهر شفاف" محقق می شود و وعده های لیست امید خواهد یافت.
در ادامه معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران از راه اندازی سامانه بازار کاربه عنوان کاری ارزشمند یادکرد و گفت: سامانه بازر کار اتفاق بسیار بزرگی است که در کشور نمونه آن وجودندارد و باراه اندازی این سامانه هر نیاز داخلی و تقاضا در آن رصد می شود و طی آن سند راهبردی و برنامه عملیاتی برای 22 منطقه شهر تهران ایجاد شده که کاری بسیار ارزشمند است.
شیخ افزود: امروز حوزه توسعه منابع انسانی شهرداری تهران باشعار شفاف سازی، بهره وری و ارزان تر اداره کردن شهر یکی از پیشرفته ترین حوزه های منابع انسانی کشور خواهد بود که باتمام قدرت و با سند راهبردی و برنامه هایی که در دستور کار است پیش می رویم و هرگز تسلیم هیچ فشار سیاسی نخواهیم شد.
وی در ادامه با بیان اینکه با راه اندازی این سیستم دیگر هیچ شبه های در خصوص تعداد نیروهای شهرداری تهران وجود نخواهد داشت افزود: از زمان حضورمن در این منصب تعداد نیروهای شهرداری تهران عدد و رقم مشخصی نداشت که با تحولات ایجاد شده این چند ماه اخیر و با کمک همکارانم در معاونت منابع انسانی و با راه اندازی این سامانه اکنون با 67 هزارو 63 نفر به صورت شفاف در دسترس همگان می باشد.
معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران در پایان افزود: پرداخت حقوق کارکنان یکی از دغدغه های ابتدای شروع کار ما بود که با تحولات صورت گرفته درسال گذشته توانستیم از ابتدای سال جاری حقوق کارکنان شهرداری تهران را با وسواس و به موقع پرداخت کنیم و امید است با توجه به روابط انسانی و رسیدگی به نارضایتی ها بتوانیم در جلب رضایت کارکنان قدم برداشته و آینده درخشان تر از امروز را برای آرامش کارکنان فراهم کنیم.
در ادامه مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی شهرداری تهران به رونمایی سامانه جامع منابع انسانی شرکت واحد اتوبوسرانی اشاره کرد و گفت: توجه به موضوعات انگیزشی کارکنان از مهمترین دغدغه های هرسازمانی است که با راه اندازی این سیستم کار بسیار بزرگی در خانواده اتوبوسرانی رخ داده است.
سنندجی افزود: از امروز کارکنان شرکت اتوبوسرانی بامراجعه به میز کار الکترونیکی می توانند از سیستم حضور و غیاب ، احکام و ... برخوردار شوند که برای ساماندهی این اطلاعات و جمع آوری آنها بسیار تلاش شده و امید است با برنامه ریزی مطلوب درجهت رفع کاستی ها قدم برداریم.
در ادامه مراسم نظری قائم مقام معاونت توسعه منابع انسانی توضیحاتی در خصوص نحوه استفاده از سامانه بازار کار شهرداری تهران بیان کرد و حکم یکی ازکارکنان شرکت واحد اتوبوسرانی صادر و توسط معاون توسعه منابع انسانی امضا شد.
در پایان این مراسم شهردار منطقه چهار از همکاران معاونت توسعه منابع انسانی در راه اندازی این دوسامانه تقدیر و تشکر کرد.

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.