شهردار منطقه چهار تهران خبر داد/برگزاری جشن بزرگ مغفرت در شمال شرق تهران
 شهردار منطقه چهار تهران خبر داد/برگزاری جشن بزرگ مغفرت در شمال شرق تهران
شهردار منطقه چهار تهران با اشاره به ویژه برنامه های عید سعید فطر گفت: بوستان پلیس منطقه 4 با اجرای ویژه برنامه های شاد و متنوع میزبان شهروندان تهرانی در عید سعید فطر خواهد بود.
1397/3/22به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 4 ، سید علیرضا حسینی با اعلام این خبر و بیان اینکه ایجاد نشاط و شادابی در جامعه نیازمند مشارکت و همفکری شهروندان و معتمدین محلی است افزود: بر اساس سیاست های مدیریت جدید شهرداری تهران مبنی بر افزایش نشاط و شادابی در محلات، در سال جاری یکی از مهمترین محور فعالیت های منطقه 4 در حوزه فرهنگی و اجتماعی برگزاری جشن های ملی و مذهبی در بوستان ها فرامنطقه ای است.
وی افزود: با توجه به این رویکرد و استقبال چشمگیر شهروندان از جشن های شادمانه شهرداری تهران، به مناسبت عید سعید فطر جشن باشکوهی به مدت دو روز در بوستان پلیس منطقه 4 برگزار می شود.
شهردار منطقه 4 تصریح کرد: این جشن ها شامگاه پنجشنبه مصادف با شب عید فطر و روز جمعه در بوستان پلیس برگزار می شود.
حسینی در ادامه از برگزاری نماز با شکوه عید فطر در محلات خبر داد و گفت: همزمان با عید سعید فطر نماز عید فطر در مساجد و معابر محلات بیست گانه برگزار و از نمازگزاران پذیرائی می شود.
وی در ادامه از مشارکت منطقه 4 در برگزاری نماز عیدسعید فطر در مصلی بزرگ امام(ره) خبرداد و گفت: به منظور ارایه خدمات فرهنگی به نمازگزاران پایگاه فرهنگی منطقه چهار در درب شرقی مصلی مستقر می شود.
شهردار منطقه چهار خاطر نشان کرد: در این پایگاه فرهنگی ضمن پذیرایی از نمازگزاران، بسته های آموزشی و فرهنگی ویژه کودکان و نوجوانان و ویژه نامه عیدسعید فطر بین نمازگزاران توزیع می شود.


print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.