معاون خدمات شهری شهرداری منطقه چهار خبر داد/جمع آوری 13 هزارتن پسماند خشک از محلات شمال شرق تهران /برگزاری بیش از 12 هزارساعت کلاس آموزشی پسماند
 معاون خدمات شهری شهرداری منطقه چهار خبر داد/جمع آوری 13 هزارتن پسماند خشک از محلات شمال شرق تهران /برگزاری بیش از 12 هزارساعت کلاس آموزشی پسماند
معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری منطقه چهار تهران از ساماندهی و اجرای مناسب جمع آوری پسماند خشک در محلات خبر داد و گفت: در سه ماه اول سالجاری 137 هزار و 31 تن پسماند خشک با همکاری شهروندان از سطح محلات 20 گانه جمع آوری شد .
1397/4/20


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار تهران" رضا معلم" با بیان این خبر افزود: در سه ماه اول فصل بهار به صورت روزانه 449 تن پسماندخشک با مشارکت شهروندان جمع آوری شده است.
وی با اشاره به برگزاری کلاس های آموزشی پسماند در منطقه گفت: به منظور فرهنگ سازی و ترغیب شهروندان به کاهش تولید پسماند و تفکیک از مبدا پسماند خشک ،بیش از 100 کارگاه آموزشی تفکیک پسماند در مدارس،سرای محلات ومساجد و 82 غرفه اطلاع رسانی درمراکز فرهنگی و میادین میوه و تره بار در این مدت برپا شده است.
معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری منطقه چهار در ادامه به توزیع کیسه های زیست پذیر در محدوده منطقه چهار اشاره کرد و گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون 2هزار کیلو کیسه زیست تجزیه پذیر پسماند خشک در مراکز و ساختمانهای و منازل منطقه ،632 کارتن پلاست و 192 مخازن پسماند خشک در مراکز تجاری و مسکونی منطقه توزیع شده است.
معلم با اشاره به تاثیر آموزش چهره به چهره تفکیک پسماند در محلات گفت: به منظور نهادینه کردن فرهنگ تفکیک پسماند از مبدا و ارتقاء بهداشت محیط زیست شهروندان تاکنون 1400 واحد خانوار و 590 باب اصناف به صورت چهره به چهره آموش دیده اند.

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.