آغاز دوره های آموزشی مرکز تحقیقات ، آموزش و مشاوره فضای سبز  منطقه 4
 آغاز دوره های آموزشی مرکز تحقیقات ، آموزش و مشاوره فضای سبز منطقه 4
مرکز تحقیقات، آموزش و مشاوره فضای سبز منطقه 4 به منظور ارتقاء دانش شهروندی دوره های آموزشی خود را در تمام شعب مرکز تام آغاز کرد.
1397/7/16

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 4 معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اشاره به این خبر افزود: در حال حاضر یکی از مهم ترین فعالیت های مرکز تحقیقات، آموزش و مشاوره فضای سبز برگزاری دوره های علمی، آموزشی و تفرجی با عناوین مرتبط با فضای سبز است که هدف از برگزاری این دوره ها، علاوه بر برقراری ارتباط اجتماعی مفید بین شهروندان به منظور متحد و مستحکم نمودن رابطه عاطفی ایشان با مجموعه مدیریت شهری و یا حتی کشور و همچنین نگهداشت فضای سبز شهری خود، باعث افزایش و علاقمندی شهروندان به گیاهان و چگونگی حفظ و گسترش فضای سبز خانگی و شهری می شود.
وی افزود: بدین منظور مرکز تام منطقه 4 در7 شعبه فعال خود از جمله حکیمیه، کوهسار، بوستان احدزاده، بوستان الغدیر، بوستان تولد، بوستان پلیس و خواجه عبدالله دوره های آموزشی خود را با عناوینی همچون گیاهان آپارتمانی، سبزیکاری، گل های فصلی، ساخت باغ شیشه ای و ... به صورت دوره ای برگزار می کند.
شایان ذکر است مرکز تام منطقه 4 این کلاس های آموزشی را در سراهای محله، مراکز سلامت، مهدکودک ها، مدارس و نیز.... برگزار می نماید.
print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.