مدیرکل هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران در بازدید از منطقه چهار تاکید کرد: شهروندان باید در «شهر» زندگی کنند نه کارگاه عمرانی بزرگ!
 مدیرکل هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران در بازدید از منطقه چهار تاکید کرد: شهروندان باید در «شهر» زندگی کنند نه کارگاه عمرانی بزرگ!
مدیرکل هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران با اشاره به تبعات نگاه صرفا عمرانی به پایتخت در سال های گذشته گفت: شهروندان باید در شهر و نه یک کارگاه عمرانی بزرگ زندگی کنند.
1397/7/16


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار تهران، سید مصطفی موسوی لاری در اولين روز بازدید از نواحی ۹ گانه شهرداری منطقه چهار ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته در این منطقه برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان اظهارداشت: منطقه چهار از بزرگترین مناطق شهر تهران است که امروز شاهدیم با وجود همه مشکلات خدمات خوبی به شهروندان ارائه می شود.
وی با بیان اینکه باید محیط شهری تهران برای زندگی آرام و کم دغدغه شهروندان مهیا شود، افزود: زمانی در تهران حبت از تبدیل شهر به کارگاه عمرانی بزرگ بود و این در حالی است که در شهر باید به مسائل فرهنگی و آرامش روان شهروندان بیشتر توجه کرد.
مدیرکل هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران با اشاره به شعار شهر زیست پذیر، شهروند مشارکت پذیر دوره فعلی مدیریت شهری افزود: تبدیل شدن تهران به شهری زیست پذیر با مشارکت بالای مردم، یک حرف و نگاه کاملا کارشناسی است که باید مورد توجه همه دستگاهها قرار گیرد.
موسوی لاری در ادامه با انتقاد از حاکم بودن تقدم سواره بر پیاده در طرح های گذشته شهر تهران اظهارداشت: تهران امروز به شهری برای خودروها تبدیل شده و این مساله پایتخت را از زیست پذیر بودن دور می کند.
وی ادامه داد: در سال های گذشته پیاده روها و معابر اصلاح شده و در اختیار خودرها قرار گرفته و فرصت های حضور پیاده شهروندان کمتر و کمتر شده است. اکنون باید توجه به زیست پذیر بودن شهر با مشارکت شهروندان جهت داشتن شهری آرام در اولویت فعالیت های همه مدیران پایتخت باشد.
در ادامه این بازدید، محمد خبازها قائم مقام شهردار منطقه چهار تهران نیزگزارشی از اقدامات صورت گرفته شهرداری منطقه طی یکسال گذشته در حوزه های مختلف خدمات شهری، عمرانی، ترافیکی، مالی و ... ارائه کرد.

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.