جمع آوری بیش از 950 تن زباله و نخاله مازاد از مسیر تردد زايران در مرز جذابه/ انجام دوهزار نفر ساعت خدمات رسانی به زائران در مرز چذابه
 جمع آوری بیش از 950 تن زباله و نخاله مازاد از مسیر تردد زايران در مرز جذابه/ انجام دوهزار نفر ساعت خدمات رسانی به زائران در مرز چذابه
شهردار منطقه چهار تهران از ارایه خدمات شهری و فرهنگی و اجتماعی مختلف در محدوده 8 کیلومتری پایانه مرزی جذابه خبر داد و گفت: با گذشت یک ماه از حضور شهرداری تهران در مرز جذابه بیش از 950 تن زباله و نخاله مازاد از محل تردد زايران جمع آوری شد.
1397/8/14


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، سید علیرضا حسینی با اعلام این خبر و با اشاره به خدمات شبانه روزی منطقه چهار در مرز جذابه گفت:به منظور ارایه خدمات فرهنگی و مذهبی و همچنین بهداشتی مناسب به زایران اربعین حسینی، بیش از یکصد و بیست کارگر و راننده خودروها خدمات رسان بالغ بر 2000 نفر ساعت در مرز جذابه مستقر شدند.
وی در ادامه از از شستشو و نظافت بیش از 380 سرویس بهداشتی خبر داد و گفت: نظافت و شستشوی 146 چشمه سرویس بهداشتی ثابت و نصب 140 سرویس بهداشتی کانتینر پرتابل از دیگر اقدامات صورت گرفته در مسیر تردد زایران است.
حسینی افزود: به منظور افزایش امنیت تردد زایران در تمامی ساعات شبانه روز، رفع مشکلات روشنایی معابر شامل 1500 متر کابل کشی و نصب 24 پروژکتور در مسیر تردد زایران در مرز جذابه صورت گرفت.
حسینی در ادامه از بهسازی و کانالیزه کردن مسیر تردد زایران در محدوده گیت های بازرسی خبر داد و گفت: نصب داربست با کفراژ دیواره و گیت به طول 40 هزار متر، چادر شش هزار متر، بنر 800 متر، و طاق نصرت 144 متر مربع از دیگر خدمات منطقه چهار در مرز جذابه است.
شهردار منطقه چهار خاطر نشان کرد: در ادامه فعالیت های شهرداری منطقه چهار، بیش از 15 دستگاه خودرو حمل زباله، خودروها فان، تانکر آبرسان و مینی بوس برای خدمات رسانی به زایران اربعین در مرز جذابه مستقر شدند.
وی تصریح کرد: با حضور یک ماهه شهرداری منطقه چهار در مرز جذابه، ۱۲۰ کارشناس و کارگر در 2064 نفر شیفت به صورت شبانه روزی میزبان و ارایه دهنده خدمات مختلف تا سه روز پس از اربعین حسینی در مرز جذابه بودند.
 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.