واکسینه شدن 1800 کارگر خدمات شهری  منطقه چهار در برابر هپاتیت
 واکسینه شدن 1800 کارگر خدمات شهری منطقه چهار در برابر هپاتیت
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار تهران از واکسیناسیون کارگران خدمات شهری و فضای سبز شهرداری منطقه چهار خبر داد و گفت: دراین طرح 1800 کارگر خدمات شهری واکسیناسیون و معاینه می شوند.
1397/8/21
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار تهران " معصومه سادات عمارتی" بابیان این خبر افزود: به منظور ارتقاء سلامت کارگران خدمات شهری و فضای سبز منطقه چهار و جلوگیری از بیماری های مسری، واکسیناسیون ویروس هپاتیتB به همراه انجام آزمایش HIV برای 1800 نفر کارگر این منطقه با همکاری اداره سلامت در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود : این طرح با مشارکت مرکز بهداشت شمال تهران از 19 آبان ماه سال جاری آغاز شده و تا 22 روز دیگر ادامه خواهد داشت، کارشناسان مرکز بهداشت شمال به تفکیک درمحل اسکان کارگری خدمات شهری و فضای سبز حضور یافته و اقدام به انجام واکسیناسیون می کنند.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار تهران در ادامه به اجرای برنامه های "هفته دیابت " در محلات منطقه اشاره کرد و گفت: ویژه برنامه هایی با شعار «دیابت و خانواده» در قالب گفت و گو در شهر، جشنواره غذا ، مسابقه های ورزشی- تفریحی و ایستگاه های آموزش، مشاوره و غربالگری و تور های علمی ویژه شهروندان از 19 الی 25 آبان ماه در نواحی و محلات منطقه برگزار می شود.
عمارتی افزود : در همین راستا اداره سلامت با مشارکت حوزه بسیج منطقه اقدام به برگزاری ایستگاه سلامت در ساختمان شهرداری منطقه کرد و خدماتی چون غربالگری قندخون،فشارخون،مشاوره پزشکی،مشاوره روانشناسی و مشاوره بینایی سنجی به کارکنان و شهروندان ارائه می شود.
print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.