معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار خبر داد/لزوم ایجاد روحیه تعامل و همکاری بین کارکنان / ارتقاء کیفی فعالیت های حوزه معاونت اجتماعی
 معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار خبر داد/لزوم ایجاد روحیه تعامل و همکاری بین کارکنان / ارتقاء کیفی فعالیت های حوزه معاونت اجتماعی
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار تهران در بیست و دومین جلسه شورای مدیران و روسای اجتماعی به ارزیابی فعالیت های ادارات تابعه و نواحی 9 گانه در ماه اخیر و بررسی فعالیت های آتی پرداخت .
1397/9/14


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار تهران " معصومه سادات عمارتی" بابیان این مطلب گفت: به منظور ارزیابی عملکرد ادارات تابعه معاونت اجتماعی و بررسی برنامه های پیش رو نشستی با حضور معاون ، روسای ادارت ستادی و مدیران اجتماعی نواحی 9 گانه برگزار شد.
در ادامه عمارتی با اشاره بر تاثیر عملکرد مطلوب کارکنان این حوزه بر روحیه اجتماعی و فرهنگی شهروندان بر لزوم نظارت هرچه بیشتر بر نحوه انجام و اجرای برنامه ها در راستای ایجاد شهری پویا و پرنشاط تاکید کرد.
معاون امور اجتماعی ضمن درخواست از مدیران و روسای این حوزه بر ایجاد تعامل و همکاری بین کارکنان گفت: از آنجاکه موثرترین عامل موفقیت هر سازمان داشتن نیروی متعهد و دلسوز است ، نقش ما بعنوان مدیران این حوزه در گام اول ایجاد فضای کاری مطلوب در جهت رشد و تقویت انگیزه و ایجاد روحیه کار تیمی در کارکنان می باشد.
وی در ادامه پس از استماع خلاصه ای از گزارش فعالیت های اخیر و برنامه های پیشنهادی آتی مدیران به ارائه نقطه نظرات خود پرداخت و بر رفع موانع موجود جهت تسریع و بهبود روند انجام امور تاکید ورزید.
گفتنی است در این جلسه درخصوص لزوم ارسال بموقع اخبار و گزارش فعالیت ها و همچنین کیفیت ارسال متن خبر و تصاویر برنامه ها بحث و تبادل نظر صورت پذیرفت.print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.