شهردار منطقه چهار خبر داد/رسیدگی سریع به پرونده های دارای رای نواحی 9 گانه شمال شرق تهران / رشد یک درصدی  اجرای رای در پروند ه های اجرای احکام
 شهردار منطقه چهار خبر داد/رسیدگی سریع به پرونده های دارای رای نواحی 9 گانه شمال شرق تهران / رشد یک درصدی اجرای رای در پروند ه های اجرای احکام
شهردار منطقه چهار تهران در جلسه بررسی اجرای آراء کمیسیون ماده صد بر رسیدگی سریع و با دقت در پرونده های بلاتکیلف و دارای رای منطقه تاکید کرد.
1397/9/14


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار تهران " سید علیرضا حسینی" ضمن خیرمقدم گفت: اجرای احکام و اجرای آراء ماده صد که یک کار دو سویه است هم فرصت و هم تردید ، که با همکاری هم می بایست به بهترین شکل در نواحی اجرایی شود.
وی در ادامه افزود: نواحی 9 گانه باید با نظارت کامل ،پرونده های دارای رای را تعیین و تکلیف کنند و جریمه پرونده های ماده صد باید مشخص شوند.
شهردار منطقه چهار در ادامه به پراکندگی پرونده های تعدد آرا در نواحی اشاره کرد و گفت: یکی از مشکلات پراکندگی پرونده های تعدد آراء است که انشاالله با تدابیر شهرداران نواحی این مهم حل شود.
حسینی در پایان افزود: امید است با برگزاری و استمرار این جلسات دیگر شاهد پرونده های دارای رای و بی تکلیف در نواحی نباشیم و بتوانیم منشا خیر و حفظ آبروی سازمان شویم.
در ادامه این جلسه طالب لو رئیس اجرای احکام منطقه چهار به یک درصد رشد در اجرای رای پرونده های نواحی اشاره کرد وگفت: باتدابیر شهردار و قائم مقام منطقه در طول سه هفته گذشته اجرای آراء با رشد یک درصدی که در 20 سال گذشته بی سابقه بود را شاهد بودیم از تعداد 226 رای به 444 رای رسیده است.
وی افزود: در مدت اجرای طرح جهادی رسیدگی پرونده های دارای رای، تاکنون 1302 رای صادر شده که از این میان 168 پرونده ریز دانه دارای رای ثبت سیستمی شده و 198 رای هدفگذاری داشتیم که 194 رای اجرا و 36 پرونده برون شکایت داشته ایم.
رئیس اجرای احکام منطقه در ادامه افزود: در جلسات که هرپنج شنبه با حضور قائم مقام و شهرداران نواحی و ... برگزار می شود مصوباتی در خصوص پرونده های دارای رای به تفکیک نواحی برنامه ریزی و تصمیم گیری می شود.
گفتنی است این جلسه با حضور شهردار منطقه، قائم مقام منطقه ، فرهادی رئیس ماده صد شهرداری تهران ، ریاست بازرسی و حراست منطقه ، شهرداران نواحی 9 گانه ، کارشناسان اجرای احکام ستادی و نواحی برگزار شد.

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.