فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه چهار تهران خبر داد: اجرای ده ها برنامه فرهنگی ورزشی در چهلمین سال پیروزی انقلاب در منطقه چهار
 فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه چهار تهران خبر داد: اجرای ده ها برنامه فرهنگی ورزشی در چهلمین سال پیروزی انقلاب در منطقه چهار
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه چهار از برگزاری برنامه های فرهنگی، مذهبی و ورزشی در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: معابر و ساختمان های منطقه چهار آذین بندی و رنگ و بوی انقلاب به خود گرفتند.
1397/11/14


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار ، مجید سمنانی با اعلام این خبر گفت: همزمان با آغاز جشن های باشکوه چهلمین بهار انقلاب اسلامی و به منظور زنده نگه داشتن یاد و خاطرات دوران انقلاب و سقوط مشروطیت، علاوه بر فضاسازی و آذین بندی ساختمان های اداری و فرهنگی سطح منطقه چهار نمایشگاه کتاب با محوریت دستاوردهای انقلاب اسلامی در ساختمان مرکزی شهرداری منطقه چهار برپا شد.
وی با اشاره به فضاسازی محیطی و آذین بندی ساختمان های اداری شهرداری منطقه چهار افزود: همزمان با آغاز دهه مبارک فجر تمامی ساختمان های تحت پوشش منطقه چهار آذین بندی و شستشو شدند.
سمنانی سرکشی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران انقلاب را از جمله برنامه های پیش بینی شده در دهه مبارک فجر عنوان کرد و گفت: به منظور تجلیل از مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی ضمن تهیه بانک اطلاعات خانواده شهدا، در ایام الله دهه فجر از این خانواده ها سرکشی خواهد شد.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری منطقه چهار افزود: برگزاری تور گردشگری موزه عبرت و اردوی یکروزه بهشت گردی برای خانواده شهرداری تهران در بهشت زهرا(س) از دیگر اقدامات پیش بینی شده در دهه فجر است.
وی در ادامه از استقبال پرشور بسیجیان منطقه چهار در مسابقات ورزشی دهه فجر خبر داد و گفت: کسب مقام دوم مسابقات طناب کشی شهرداری تهران و حضور بیش از 30 ورزشکار در مسابقات دهه فجر از دیگر فعالیت های این منطقه در این ایام فرخنده است.
سمنانی افزود: برگزاری تور بازدید از باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، نمایش فیلن جشنواره عمار برای کارکنان، دیدار صمیمی با یارانی که فعالیت های انقلابی کردند و توزیع پلاکارد و پرچم در راهپیمایی روز 22 بهمن از دیگر برنامه های این منطقه در قالب ویژه برنامه های فرهنگی، مذهبی و ورزشی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است.


print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.