بهره برداری از نخستین مجموعه فرهنگی ورزشی  ویژه بانوان شمال شرق
 بهره برداری از نخستین مجموعه فرهنگی ورزشی ویژه بانوان شمال شرق
همزمان با ایام مبارک دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، نخستین مجموعه فرهنگی ورزشی ویژه بانوان به همراه 44 پروژه فرهنگی، خدمات شهری، عمرانی و ترافیکی در شمال شرق پایتخت به بهره برداری می رسد.
1397/11/16


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار تهران " سید علیرضا حسینی" شهردار منطقه چهار با اشاره به تکمیل پروژه یاس شرق به عنوان بزرگترین مجموعه فرهنگی ورزشی بانوان در شمال شرق تهران ، افزود: مجموعه شهربانو (یاس شرق) با مساحت اعیانی 5 هزار و 700 مترمربع در 5 طبقه و در دو بخش فرهنگی و ورزشی در خیابان زهدی بنا شده است.
وی در ادامه گفت : این مجتمع با هدف تامین سرانه های تفریحی، ورزشی و خدماتی منطقه ، ایجاد درآمدهای پایدار با هدف حمایت بانوان و ایجاد بستری امن جهت ارائه خدمات ورزشی ، فرهنگی ، سینمایی و رفاهی به بانوان شهروند منطقه احداث شده است که امید است با توجه به نیاز مبرم فرهنگی و اجتماعی در ناحیه شش منطقه ، با راه اندازی این مجتمع کلیه خدمات مورد نیاز بانوان منطقه مرتفع شود.
حسینی با اشاره به فعالیت های ورزشی این مجتمع افزود: این مجتمع دارای سالن بدنسازی با مساحت تقریبی 220 متر مربع در طبقه سوم ، سالن چند منظوره (سالن ورزشهای توپی ) با مساحت تقریبی 800 متر مربع با داشتن بالکن تماشاچی و استخر با مساحت تقریبی 900 مترمربع در طبقه پنجم و سالن سینما با مساحت تقریبی 400 متر مربع با ظرفیت 220 نفر در طبقه دوم است و هریک از این سالن ها دارای امکانات بهداشتی ، انباری و رختکن بطور مجزا می باشند.
شهردار منطقه چهار با بیان اینکه در مجموعه تفریحی یاس شرق تمام نیازهای خدماتی و تفریحی برای بانوان در نظر گرفته شده است افزود: احداث خانه فرهنگ ، سالن ماساژ ، کافی شاپ ، غرفه های آموزشی ، خدمات دوخت و طراحی لباس ایرانی اسلامی و ... از جمله خدمات این مجموعه تفریحی و خدماتی است.
print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.