رفع گره های ترافیکی شرقی ترین نقطه بزرگراه شهید زین الدین
 رفع گره های ترافیکی شرقی ترین نقطه بزرگراه شهید زین الدین
شهردار منطقه چهار تهران از بهره برداری پروژه ادامه خیابان احسان در تقاطع بزرگراه شهید زین الدین خبر داد وگفت: با بهره برداری این مسیر گره های ترافیکی شرقی ترین نقطه منطقه رفع می شود.
1397/11/17


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار تهران " سید علیرضا حسینی" با بیان این خبر افزود: همزمان با افتتاح 44 پروژه منطقه چهار، اصلی ترین پروژه عمرانی ادامه احداث خیابان 35 متری احسان حد فاصل کندروی شهید زین الدین تا تقاطع بلوار شهید عباسپور به طول 400 متر و مساحت 1000 متر مربع با هدف سهولت در تردد و رفع گره های ترافیکی، به بهره برداری می رسد.
وی در ادامه به اقدامات صورت گرفته در اجرای این پروژه گفت: برای احداث این مسیر و پس تخریب های موجود، بیش از 1800 تن آسفالت سه لایه پخش ، جدول کشی و احداث کانیو ، پیاده روسازی و نصب دیوار حائل تا ارتفاع 2 متر به طول حدودا 150 متر مربع و نرده کشی جانپناه اجرایی شد.
شهردار منطقه چهار خاطرنشان کرد: با اجرای این پروژه کاهش زمان سفر ، کاهش حجم ترافیک محله حکیمیه در محدوده خیابان احسان و دسترسی آسان دانشجویان و اساتید دانشگاه عباسپور و آزاد تهران شمال در این محدوده اجرایی می شود.

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.