حرکت کاروان عزاداری فاطمیون در سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) در شمال شرق تهران
رئیس اداره فرهنگی شهرداری منطقه چهار از برپایی عزاداری توسط اداره فرهنگی با مشارکت هیات های مذهبی شمال شرق تهران به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س) خبر داد.
1397/11/17
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار سید مرتضی حسینی در ادامه افزود : در سالروز شهادت بی بی دوعالم خانم فاطمه زهرا(س) اداره فرهنگی معاونت اجتماعی با مشارکت هیات های مذهبی شمال شرق تهران اقدام به برپایی کاروان عزاداری فاطمیون در سالروز شهادت این بانوی بزرگوار می کند.
وی در اشاره به مسیر برگزاری مراسم گفت : مراسم مذکور روز شنبه 20 بهمن مصادف با سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) با تجمع عزاداران از فلکه اول تهرانپارس شروع شده و پس از سخنرانی ، عزاداران با نوحه خوانی و سینه زنی به سمت مسجد ابا عبدا.... (ع) در فلکه دوم تهرانپارس حرکت خواهند کرد.
مدیر اداره فرهنگی از تجمع هیات های مذهبی در مقابل مسجد ابا عبدا.... خبر داد و افزود : پس ازاقامه نماز ظهر و عصر توسط عزاداران در مقابل مسجد ، حجت الاسلام والمسلمین ظفر قندی در باب سجایای اخلاقی خانم فاطمه زهرا(س) سخنرانی می نمایند سپس مراسم با مداحی مداحان اهل بیت کربلایی نوروزی و حاج آقا مافیان ادامه پیدا خواهد کرد و در پایان از عزاداران به صرف ناهار پذیرایی می شود .
print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.