حضور نمایندگان منطقه 4 در نشست علمی طرح تقویت مشارکت اجتماعی دختران تا 12 سال
 حضور نمایندگان منطقه 4 در نشست علمی طرح تقویت مشارکت اجتماعی دختران تا 12 سال
نشست علمی «تقویت مشارکت اجتماعی دختران» با حضور مشاور شهردار و سرپرست اداره کل امور بانوان شهرداری تهران، مدیرکل امور زنان وزارت آموزش و پرورش، مدیران و کارشناسان اداره بانوان مناطق 22 گانه ،جمعی از اساتید دانشگاه، برنامه ریزان و پژوهشگران، دانشجویان و دانش آموزان برگزارشد.
1397/11/23به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 4 و به نقل از عجم زمانی رئیس اداره بانوان ؛در این نشست با اشاره به این که یکی از مهمترین اولویت های جوامع امروزی، افزایش مشارکت همه اقشار جامعه در فعالیت های اجتماعی است و در واقع بدون مشارکت نمی توان به توسعه ی اجتماعی فراگیر و پایدار دست یافت.
وی افزود: دختران امروز به عنوان مادران فردای جامعه ، با تقویت مهارت ها و مسئولیت پذیری در امور مختلف می توانند توانمندی های خود را برای مشارکت اجتماعی در جامعه تقویت کنند .همچنین یکی از دغدغه‌های اصلی حوزه زنان مدیریت شهری ، موضوع دختران است و برهمین اساس، تقویت مهارت های دختران در برنامه های اداره کل امور بانوان پیش بینی شده.
منطقه 4 به دلیل مشارکت در اجرای بهتر این نشست با هماهنگی اداره کل امور بانوان از دانش آموز منتخب مدرسه فطرت به همراه مربی پرورشی و مادر دانش آموز دعوت به عمل آورد .
در پایان افزود : شکیبا کاظمی دانش آموز مدرسه فطرت به همراه دو نفر از دانش آموزان سایر مناطق به نمایندگی از دختران شهر تهران در نشست فوق شرکت کرده و به بیان دیدگاه و نظرات و مطالبات خود را در زمینه ارتقای مشارکت اجتماعی دختران شهر تهران پرداختند.
print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.