آماده سازی بوستان های شمال شرق تهران در آستانه نوروز 98
 آماده سازی بوستان های شمال شرق تهران در آستانه نوروز 98
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از تجهیز و آماده سازی بوستان های شهر خبر داد و گفت: در آستانه عید نوروز و استقبال شایسته از مسافران نوروزی و شهروندان، بوستان های شهر تجهیز و مناسب سازی شد.
1397/12/20

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 4 "رضا معلم"  در این باره گفت: در آستانه فصل بهار و پیش بینی حضور گسترده مسافران نوروزی در شهر و همچنین استفاده  بیشتر شهروندان از بوستان های منطقه تمامی بوستان های شمال شرق تهران مناسب سازی شد.
وی گفت: در این طرح بیش از چهل هزار پیاز لاله و گونه های گیاهی مختلف در بوستان های مجیدیه، یاس فاطمی، الغدیر، ارکیده، صدف، ساحل، پلیس، رسالت ، ولیعصر، ملت، تولد و ... کاشت شد.
معاون خدمات شهری منطقه 4 با اشاره به زیباسازی لچکی ها و فضاهای سبز در گوشه گوشه شمال منطقه افزود: در این راستا معابر و لچکی های پرتردد منطقه به انواع گل ها و گونه های گیاهی مزین شد. 
وی افزود: در این طرح انواع گونه های گیاهی از جمله بربریس، خرزهره و یاس هلندی به سرانه فضای سبز منطقه افزوده شد.
معلم در پایان با اشاره به دیگر فعالیت های این حوزه در بوستان ها گفت: رنگ آمیزی نیمکت ها، تعمیر و نظافت المان های بوستانی از جمله دستگاه های ورزشی و بازی های کودکانه، مرمت آبخوری های معیوب، ترمیم جداول، آب نماها، تابلوهای راهنمایی و شناسایی در بوستان ها ، رسیدگی به شبکه روشنایی بوستان ها و ... از دیگر اقدامات استقبال از بهار این حوزه است.
 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.