ارائه برنامه های شاد نوروزی درنوروزگاه بوستان پلیس/  ثبت لحظات خوش خانواده ها  و مسافران نوروزی در نوروزگاه منطقه چهار
 ارائه برنامه های شاد نوروزی درنوروزگاه بوستان پلیس/ ثبت لحظات خوش خانواده ها و مسافران نوروزی در نوروزگاه منطقه چهار
  معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار تهران از برگزاری جشنواره نوروزگاه در نوروز 98 خبر داد و گفت: بوستان پلیس منطقه چهار با برگزاری دهها برنامه شاد فرهنگی ، ورزشی در جشنواره نوروزگاه میزبان شهروندان و مسافران نوروزی خواهد بود.
1397/12/21

 


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار تهران " معصومه سادات عمارتی " با بیان این خبر افزود: در آستانه سال نو، جشنواره نوروزگاه منطقه چهار با برگزاری برنامه های شاد و متنوع فرهنگی ،هنری و آموزشی ویژه خانواده ها از 3 تا 10 فروردین و از ساعت 20 تا 23  در بوستان پلیس برگزار می شود.
وی به برنامه ریزی ها و هماهنگی های انجام شده در ارائه هرچه بهتر خدمات به شهروندان و مسافران نوروزی اشاره کرد و گفت: جشنواره نوروزگاه با برپایی غرفه های مختلف شامل صنایع دستی ، حجاب و عفاف ، گردشگری و برپایی استیج با برگزاری نمایش های عروسکی، استند آپ کمدی ،نمایش های آیینی و اجرای موسیقی و .. میزبان شهروندان تهران و مسافران خواهد بود.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار تهران در ادامه به  اجرای طرح پیاده راه فرهنگی در بوستان پلیس اشاره کرد و گفت: طرح پیاده راه فرهنگی به منظور ترغیب خانواده ها به ورزش های جمعی و بازی های خلاقانه گروهی در کنار برگزاری غرفه های سلامت ، هنری و در مهمترین بخش پیاده روی دسته جمعی از 3 تا 10 فروردین از ساعت 30 / 15 تا 20 اجرایی می شود.
عمارتی در پایان اظهار امیدواری کرد و گفت: امید است با اجرای این برنامه ها و تلاشهای همه جانبه مدیریت شهری منطقه چهار بتوانیم اوقات خوشی را برای شهروندان ،خانواده ها و مسافران نوروزی منطقه چهار رقم بزنیم .

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.