پخش بیش از 25هزار تن آسفالت در معابر شمال شرق تهران
 پخش بیش از 25هزار تن آسفالت در معابر شمال شرق تهران
معاون فنی و عمران شهرداری منطقه چهار تهران  از اجرای عملیات تراش و روکش آسفالت به میزان 25 هزار تن  در محدوده این منطقه در سال 97 خبر داد.
1397/12/22
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار تهران " مکاییل علیپور" با بیان این خبر افزود: به منظور ارتقاء سطح خدمات به شهروندان در قالب عملیات عمرانی و با افزايش تردد در معابر اصلي منطقه عملیات های مختلف عمرانی در سال 97 در معابر منطقه اجرایی شد.
وی  افزود: در همین راستا عملیات روکش آسفالت به میزان 25هزار تن، عملیات درزگیری به میزان 123 هزار مترطول در  33 نقطه از منطقه ، لکه گیری هندسی بیش از 201 هزار تن آسفالت ، اجرای  نهرو جدول به میزان19 هزار متر طول در طول 11 ماه سالجاری در معابر منطقه چهار اجرایی شد.
معاون فنی و عمران شهرداری منطقه چهار تهران  در ادامه افزود: اتمام و افتتاح پروژه های شاخصی نظیر تکمیل ادامه خیابان احسان از بزرگراه شهید زین الدین تا بلوار شهید عباسپور،بازسازی 38 چشمه آبخوری ها و سرویس های بهداشتی، احداث 3مورد دیوار حائل سنگی،مرمت و بازسازی ساختمان اسکان کارگری ناحیه7،ترمیم و احداث معابر جنگل لویزان،تعریض و بهسازی بزرگراه رسالت، احداث اتاق بیسیم و بوستان مسافر، احداث نهرو جدول در خیابان نگارستان هفتم ، بهسازی و روسازی ایستگاههای اتوبوس تندرو با بتن مصلح درسطح منطقه) (BRTو ... از جمله اقدامات این حوزه بوده است.
علیپور  ادامه داد: پروژه هایی نظیر نگداشت نواحی نه گانه، احداث راستگرد بزرگراه شهید زین الدین به بلوار بابائیان، تکمیل احداث سرویس بهداستی های سطح منطقه، بازسازی ساختمانهای اداری، عملیات ساماندهی نقاط بی دفاع شهری در بدنه بزرگراه شهید زین الدین و تکمیل احداث آبنمای میدان پروین تا پایان سال به بهره برداری می رسد.
وی  در پایان به دیگر  اقدامات اجرا شده این حوزه اشاره کرد و گفت: حذف و کاهش نیروهای مشاور از سیستم نیروی انسانی حوزه در راستای کاهش هزینه و استفاده از نیروی انسانی و پتانسیل شهرداری یکی از مهمترین اقدامات این حوزه در سال 97 بوده است.
 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.