معاون توسعه منابع انسانی منطقه چهار خبر داد: راه اندازی مجمع خیرین منطقه چهار با بهره گیری از پتانسیل بسیجیان
 معاون توسعه منابع انسانی منطقه چهار خبر داد: راه اندازی مجمع خیرین منطقه چهار با بهره گیری از پتانسیل بسیجیان
معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه چهار در جلسه شورای بسیج از راه اندازی مجمع خیرین خبر داد و گفت: مسایل معیشتی و رفاهی مهمترین اولویت معاونت منابع انسانی در سال جاری خواهد بود.
1398/4/4


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، "ابوالفضل ابراهیمی" در جلسه شورای بسیجیان منطقه چهار گفت: پس از انقلاب بسیجیان معنای واقعی ایثار و تلاش را بدون هیچ منت و چشم داشتی در رفتار و کردار خود نشان دادند و الگوی خوب برای دیگران هستند.
وی با اشاره به بیانات حضرت امام خمینی(ره) در خصوص ویژگی های بسیجیان گفت: حضرت امام(ره) با راه اندازی و پایه گذاری بسیج این نهاد مردمی همواره به دنبال اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی وتقویت فرامین نظام در تمامی مراحل زندگی و کاری بوده اند.
ابراهیمی اضافه کرد: پس از انقلاب به ویژه در دوران جنگ تحمیلی در بسیاری از موضوعات فرهنگی، اجتماعی و علمی اقدامات و دستاوردهای خوبی توسط بسیجیان برای این نظام مقدس ایجاد شد که هم اکنون ماندگار است.
معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه چهار افزود: پتانسیل بالا و بدون حاشته بودن از جمله ویژگی های بارز بسیجیان است که همواره باعث مردمی بودن و توانمند شدن این نهاد مردمی است.
وی رسیدگی به مسایل رفاهی و معیشتی کارکنان و شهروندان را از اولویت های مهم سال جاری عنوان کرد و گفت: معاونت توسعه منابع انسانی منطقه چهار به دنبال راه اندازی مجمع خیرین برای کمک به نیازمندان است.
ابراهیمی افزود: با راه اندازی و با همکاری بسیجیان این مجمع به دنبال رفع مشکلات معیشتی و رفاهی شهروندان و همچنین کارکنان منطقه چهار هستیم.
معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه چهار گفت: بسیجیان منطقه باید در برنامه های سالیانه و مناسبتی مشارکت فعال و جدی تری داشته باشند.
در ادامه این نشست مجید سمنانی فرمانده حوزه مقاومت بسیج منطقه چهار با اشاره به پتانسیل های بالای بسیجیان و گردان ها افزود: خوشبختانه با حضور تاثیر گذار گردان های عاشورا، بیت المقدس و الزهرا(س) در موضوعات مناسبتی بستر خدمات رسانی بهتر را در منطقه فراهم شده است.
وی با اشاره به تشییع پیکر پاک بیش از 150 شهید گمنام گفت: در روز پنجشنبه ششم تیر ماه پیکر مطهر 150 شهید گمنام در شهر تهران و منطقه چهار تشییع خواهد شد و منطقه چهار بار دیگر میزبان این شهیدان است.
سمنانی در ادامه از آغاز ثبت نام طرح نشاط و تعالی ویژه فرزندان کارکنان منطقه خبر داد و گفت: امسال نیز همانند سنوات گذشته ویژه برنامه های علمی، تفریحی و گردشگری برای فرزندان کارکنان در نظر گرفته شده است که نیازمند همکاری اعضای شورا در برگزاری این طرح نشاط آور است.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج منطقه چهار افزود: بازسازی تمثال شهدای مخدوش شده سطح محلات، شناسایی خیرین برای موکب های اربعین حسینی و حضور فعال بسیجیان در برنامه های ورزشی سازمان از دیگر برنامه های امسال است.
گفتنی است در ادامه این نشست احکام برخی از اعضای شورا با حضور معاون توسعه منابع انسانی به بسیجیان اهدا شد. 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.