معاون معماری و شهرسازی شهرداری منطقه چهار خبر داد: حذف موانع فیزیکی از محدوده کارگاه های ساختمانی شمال شرق تهران
 معاون معماری و شهرسازی شهرداری منطقه چهار خبر داد: حذف موانع فیزیکی از محدوده کارگاه های ساختمانی شمال شرق تهران
معاون معماری و شهرسازی شهرداری منطقه چهار از جمع آوری  مزاحمت های کارگاههای ساختمانی در محدوده این منطقه خبر داد و گفت: آزادسازی پیاده روها و افزایش ایمنی تردد عابران پیاده به دلیل ایجاد سدمعبر کارگاه های ساختمانی در دستور کار قرار گرفت.
1398/4/22


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار "محمدرضا آراسته"با اشاره به ساماندهی کارگاه‌های عمرانی و مقابله با سد معابر به و احترام به حقوق شهروندان افزود: در راستای اجرای این طرح موارد مرتبط با سد معبر ساختمانی شامل  اشغال معبر توسط مصالح ساختمانی و ماشین آلات کارگاهی ، عدم نظافت نهر و پیاده رو مقابل کارگاه و عدم جمع آوری حصار کارگاهی بعد از اتمام سقف آخر و... رسیدگی می شود.
وی افزود: یکی از معضلات دیگر در سطح شهر سد معبر مصالح ساختمانی است که کارگاه ها رعایت نکرده و معبر را مسدود می کنند، در حالی که طبق قانون فقط تا زمان احداث سقف اول و آن هم به اندازه یک سوم معبر حق اشغال معبر را دارند، اما متاسفانه مردم از این موضوع اطلاع ندارند.
معاون معماری و شهرسازی شهرداری منطقه چهار اقدامات اجراشده دراین خصوص ،رنگ بندی حصار کارگاهی،وضعیت سد معبر مصالح ، وضعیت نظافت معبر مقابل کارگاه،ایمنی داربست، وضعیت نخاله گیر و...  عنوان کرد.
آراسته در پایان تصریح کرد: قطع درختان در مراحل ساخت و ساز یکی از تخلفات دیگر است که در این زمینه پیام های زیادی از مردم دریافت می کنیم و از دید ما تخلف بسیار بزرگی محسوب می شود و به هیچ عنوان از آن نخواهیم گذشت.

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.