شهردار منطقه چهار در بازدید از خبرگزاری ایرنا: رسانه ها در شناسایی و رفع مشکلات شهر و شناساندن تکالیف شهروندی یاری گر مدیریت شهری باشند
 شهردار منطقه چهار در بازدید از خبرگزاری ایرنا: رسانه ها در شناسایی و رفع مشکلات شهر و شناساندن تکالیف شهروندی یاری گر مدیریت شهری باشند
شهردار منطقه چهار تهران در بازدید از خبرگزاری ایرنا ضمن تاکید بر لزوم تبیین حقوق شهروندی و کاهش مشکلات شهری گفت: رسانه ها نقش بسزایی در آشنایی شهروندان با حقوق شهر و شهروندی دارند.
1398/6/9


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، "محمد محمددوست" با بیان این مطلب گفت: یکی از موضوعاتی که همواره در شهرهای بزرگ به ویژه کلانشهر تهران در اداره آن مدیران شهری را با چالش مواجه کرده است، عدم آشنایی کامل شهروندان با حقوق شهروندی و فرهنگ مطلوب شهرنشینی است.
وی با اشاره به نقش برجسته رسانه ها در رفع بسیاری از معضلات شهری گفت: با توجه به گستردگی، تنوع و حجم بسیار زیاد فعالیت ها در شهر تهران، مدیریت شهری همواره نیازمند تعامل و تشریک مساعی عموم شهروندان در اداره امور شهر و رفع معضلات است.
محمددوست، معضل سد معبر را یکی از موضوعات مهم و معضلات چندین ساله شهر تهران عنوان کرد و گفت: رفع معضل سد معبر به عنوان یکی از جدی ترین موضوعات شهر تهران، نیازمند همکاری همه جانبه رسانه هاست.
شهردار منطقه چهار افزود: گلایه مندی شهروندان از وضعیت سد معبر وانتی های دوره گرد و تلاش برای رفع آن، نیازمند زمینه سازی های رسانه ای و پیوست های اجتماعی است که در حال حاضر به صورت جدی و با حفظ کرامات انسانی در اولویت قرار دارد.
در ادامه این دیدار "سید ضیاء هاشمی" مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی ایرنا نیز ضمن اعلام آمادگی این خبرگزاری برای اطلاع رسانی طرح های مختلف مدیریت شهری گفت: خبرگزاری ایرنا این آمادگی را دارد تا در فرهنگ سازی و جلب مشارکت های مردمی یاری رسان مدیریت شهری باشد.

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.