برپایی نمایشگاه  ازآثار مسابقه نقاشی شهری که من دوست دارم با حضور کودکان شمال شرق تهران
 برپایی نمایشگاه ازآثار مسابقه نقاشی "شهری که من دوست دارم" با حضور کودکان شمال شرق تهران
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه  چهار از برپایی نمایشگاهی از آثار کودکان شرکت کننده در مسابقه نقاشی "شهری که من دوست دارم"خبر داد.  
1398/6/16


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار ؛"عمارتی" ضمن بیان این خبر افزود: نمایشگاهی از آثار کودکان شرکت کننده این منطقه در مسابقه نقاشی "شهری که من دوست دارم" در روز چهارشنبه 13 شهریور ماه در سرای محله شمیران نو برپا شد.
وی افزود: در این نمایشگاه نیمروزی  جمعی از کودکان سرای محلات ،مربیان کانون های کودک سرای محلات بیستگانه منطقه4 ، والدین و روسای اجتماعی نواحی از این نمایشگاه بازدید کردند.
گفتنی است: در حاشیه این نمایشگاه همزمان با ایام سوگواری سید و سالار شهیدان تعدادی از کودکان در  جمع بازدید کنندگان  اقدام به اجرای سرود و همخوانی در وصف آن امام بزرگوار کردند.
در ادامه "پورمیرزایی" رئیس اداره آموزش های شهروندی منطقه4 افزود: تعداد 320 اثر در قالب 11 گروه سنی  4 الی14 سال در دو گروه انفرادی و تیمی در این مسابقه شرکت کردند و آثار جمع آوری شده پس از نمایش در این نمایشگاه به تفکیک رده سنی برای داوری و شرکت در مسابقه به اداره کل آموزش های شهروندی ارسال میگردد.

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.