بهره برداری از اولین  بوستان بانوان  شمال شرق تهران به مناسبت روز هفته تهران
 بهره برداری از اولین بوستان بانوان شمال شرق تهران به مناسبت روز هفته تهران
معاون امور احتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار از افتتاح و بهره برداری اولین بوستان بانوان این منطقه خبر داد و گفت: به مناسبت هفته  تهران  پنجمین بوستان بانوان تهران در نیمه مهرماه در منطقه چهار به بهره برداری می رسد.
1398/7/14


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار ؛ "معصومه سادات عمارتی" ضمن اعلام انجام مراحل نهایی ساخت بوستان بانوان گفت : بزودی بوستان بانوان به مساحت 35 هکتار در فضای جنگلی بوستان لویزان در ضلع جنوبی بزرگراه شهید  بابایی و ضلع غربی باغ پرندگان به همت سازمان پارکها به بهره برداری خواهد رسید.
وی در ادامه به اهمیت و لزوم ایجاد فضاهایی امن و سالم برای امور مختلف بانوان اعم از فعالیت های فرهنگی،اجتماعی ، ورزشی و ... اشاره کرد و افزود: این بوستان با هدف غنی سازی اوقات فراغت ، افزایش کیفیت زندگی فردی و خانوادگی ، ارتقاء سطح کیفی جسمی،روحی و روانی دختران و بانوان احداث شده است .
عمارتی در ادامه ضمن تاکید بهبود ارائه خدمات و زیرساخت های موجود  از امکانات این بوستان همچون سالن چندمنظوره ،زمین های روباز ورزشی، زمین اسکیت، ساختمان خانه کودک، زمین بازی کودکان، نمازخانه،کافی شاپ و رستوران عنوان نام برد.
 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.