دوچرخه سواری کودکان  شمال شرق تهران در کنار مدیران ارشد شهرداری منطقه چهار
 دوچرخه سواری کودکان شمال شرق تهران در کنار مدیران ارشد شهرداری منطقه چهار
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار از برگزاری برنامه های هفته ملی و روز جهانی کودک  خبرداد و گفت: به مناسبت همزمانی روز جهاني كودک با روز سه شنبه بدون خودرو، كودكان دوچرخه سوار در کنار شهردار و مديران ارشد منطقه چهار رکاب می زنند.
1398/7/16به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، "معصومه سادات عمارتی " با اشاره به اینکه كودكان به عنوان مهمترین سرمايه های اجتماعي هستند، رشد و حفظ سلامت جسم و روان آنان از اهمیت بالایی برخوردار است  افزود: به مناسبت گرامیداشت روز جهاني كودك 16 مهر ماه ، برنامه های متنوعی در منطقه چهار برگزار می شود.
وی مهمترین برنامه های این هفته را دوچرخه سواری كودكان با شهردار و مديران ارشد منطقه عنوان کرد و گفت: باتوجه به مصادف شدن روز جهاني كودك، 16 مهر ماه با روز سه شنبه بدون خودرو، کودکان منطقه در کنار شهردار و مدیران ارشد منطقه در بوستان ترافیک دوچرخه سواری می کنند.
 معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار از حضور كودكان در پروژه های مديريت شهری منطقه در این هفته اشاره کرد و گفت: در این هفته كودكان منطقه ضمن دیدار با مديران ارشد شهری و برگزاری جلسات مشترك با یکدیگر ، از پروژه های مديريت شهری بازدید خواهند کرد.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار از دیگر برنامه های متنوع این هفته، برگزاری اردوهای علمي و آموزشي ، تقديراز كودكان هنرمند و فعال منطقه ، اهدا هديه به كودكان بیمار و بستری در بیمارستان های منطقه، برگزاری تئاتر و نمایش های خیاباني ، برگزاری مسابقات آموزشي در سطح منطقه، برگزاری نمايشگاه از كارهای دستي كودكان در سرای محلات و .. را نام برد.
وی درپایان  افزود: با توجه به تقارن ايام ماه صفر با اين هفته و به منظور نهادينه كردن ارزش های دینی و تربیتي در ذهن و روح كودكان ،در برگزاری برنامه های گرامیداشت اين هفته به رويكرد آموزه های ديني توجه شده است.

 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.