تامین نیازها و خواسته های شهروندان ضروری ترین وظیفه شهرداری ها
 تامین نیازها و خواسته های شهروندان ضروری ترین وظیفه شهرداری ها
شهردار منطقه چهار تهران با تاکید بر تامین نیاز و خواسته های شهروندان به عنوان وظیفه ضروری مدیریت شهری و محور قرار دادن نواحی در تمامی موضوعات اجرایی محلات گفت: مسئولیت تمامی فعالیت ها در سطح محلات در حوزه های عمرانی، ترافیکی و خدمات شهری بر عهده نواحی و شهرداران نواحی است.
1398/8/12

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار؛ "محمد محمددوست" با اشاره به شرایط اقتصادی شهرداری تهران و لزوم اهمیت به نیازهای اساسی محلات گفت: با توجه به تاکید شهردار محترم تهران لازم است در جهت افزایش رضایتمندی شهروندان توجه ویژه ای به موضوعات نگهداشت شهر شده و نواحی می بایست در این خصوص تعامل خود را با سازمان های مرتبط با شهرداری تهران افزایش داده و موانع را رفع کنند.
وی ضمن قدردانی از اقدامات روابط عمومی منطقه در سال گذشته افزود: مدیر و کارشناسان روابط عمومی منطقه باید تلاش کنند تا وضعیت رو به رشد در این حوزه  همچنان حفظ و به سمت جلو حرکت کند.
محمددوست با بیان اینکه در بحث رسانه ای شدن موضوعات جاری شهرداری منطقه باید تعادل را رعایت کرد گفت: زیاده روی در انعکاس مسایل و موضوعات روزمره شهرداری این منطقه باعث ایجاد مشکلات خواهد شد و می بایست در این خصوص برنامه ریزی و تعادل منسجمی صورت گیرد.
وی افزود: ما به دنبال تامین خواسته ها و نیازهای اساسی شهروندان هستیم و باید تمرکز خود را بر خدمت رسانی به شهروندان قرار دهیم و رسانه ای کردن موضوعات را در اولویت های بعدی قرار دهیم.
شهردار منطقه چهار اجرای طرح جمع آوری خودروهای اسقاطی و پوشش رسانه ای این طرح را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: خوشبختانه برنامه ریزی مطلوبی در خصوص هماهنگی با دستگاه های قضایی و انتظامی، نحوه اجرا و پوشش رسانه ای این طرح صورت گرفت که جای قدردانی داشته و ضروری است سایر برنامه ها به این نحو اجرا گردد.
وی با اشاره به شرایط و ویژگی های خاص منطقه چهار در مقایسه با سایر مناطق 22 گانه شهر تهران گفت: منطقه چهار از لحاظ مساحت، جمعیت، بافت های مسکونی، فرهنگ و ... پیچیدگی های خاصی را برای این منطقه ایجاد کرده که می بایست با برنامه ای منسجم و مدیریتی صحیح نسبت به رفع این پیچیدگی ها اقدام کرد.
محمددوست افزود: اداره روابط عمومی باید تعامل خوبی با نواحی و معاونت های ستادی داشته باشد تا بتواند در انتقال صحیح اخبار و رویدادها موفق عمل کند؛ امر اطلاع رسانی و ارتباطات در زمان مناسب خود موضوع مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
شهردار منطقه چهار در ادامه با اشاره به نقش مهم معاونت اجتماعی در منطقه گفت: ارتباط با معاونت اجتماعی از امور مهم مدیریت این منطقه است و می بایست در این حوزه عکس العمل ها به موقع و در زمان صحیح خود باشد.
محمددوست  با اشاره به نقش  صدا و سیما گفت: تعامل در انعکاس خبر در صدا و سیما باید مدیریت شده و تعادل رعایت گردد؛ اطلاع رسانی، آگاهی و آموزش از جمله موضوعاتی است که باید همواره مورد توجه روابط عمومی قرار داشته باشد.
شایان ذکر است در پایان این جلسه ضمن انتصاب " سیدحسین میراسماعیلی" به سمت "سرپرست روابط عمومی شهرداری منطقه چهار"، از زحمات مدیر سابق این اداره قدردانی شد.

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.