برگزاری  ویژه برنامه های بزرگداشت روز 13 آبان در منطقه چهار
 برگزاری ویژه برنامه های بزرگداشت روز 13 آبان در منطقه چهار
  معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار از برگزاری هرچه باشکوه تر برنامه ها و مراسم بزرگداشت روز 13 آبان در محلات این منطقه خبر داد.    
1398/8/13


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار " معصومه سادات عمارتی"  با بیان این خبر افزود: با فرارسیدن روز  13 آبان ، روز مبارزه با استکبار جهانی ویژه برنامه های مختلفی در محلات 20 گانه منطقه برگزار شد.
وی در ادامه با اشاره به اهمیت ایجاد بستر مناسب برای تسهیل حضور شهروندان در مراسم راهپیمائی13  آبان 98 افزود: این منطقه آمادگی لازم برای حمایت از برپایی مراسم 13 آبان را داشته و همواره مانند سالهای گذشته با اقتدار و صلابت ویژه برنامه های بزرگداشت این روز مهم را  اجرا کرد.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه برنامه های اجرا شده در محلات 20  گانه در این روز را برگزاری  مسابقه عکس با اعلام فراخوان مسابقه عکس از راهپیمایی و مراسم مربوط به روز 13 آبان به همراه اهدا جوایز ارزنده ،نواختن زنگ حماسه به همراه برپایی مراسم 13 آبان در مدارس منتخب نواحی و  محلات و همچنین برپایی نمایشگاه عکس و آثار هنری در نواحی و محلات عنوان کرد.
عمارتی در پایان تصریح کرد: برگزاری مسابقات مختلف نقاشی ، حفظ شعرهای انقلابی ، خطاطی ، انشاء ، برپایی نمایشگاه  کاریکاتور ، عکس ، نقاشی ، آثار حجمی و ... همراه با پخش فیلم ، مستند و تیزرهای مرتبط با موضوع 13آبان در سرای محلات و مدارس از دیگر برنامه های اجرا شده در منطقه چهار در روز 13 آبان بود.

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.