بهره برداری از رمپ بزرگراه شهید زین الدین به بلوار شهید بابائیان/سی و چهارمین  رمپ بزرگراهی شمال شرق تهران  به بهره برداری رسید
 بهره برداری از رمپ بزرگراه شهید زین الدین به بلوار شهید بابائیان/سی و چهارمین رمپ بزرگراهی شمال شرق تهران به بهره برداری رسید
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه چهار از احداث و بهره برداری رمپ بزرگراه شهید زین الدین غرب به شرق  به بلوار شهید بابائیان شمال خبر داد.
1398/8/14


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار" میکائیل علیپور "با بیان این خبر افزود: به منظور رفاه حال شهروندان و سهولت در رفت و آمد شهروندان منطقه به ویژه شهروندان محله حکیمیه پروژه عمرانی احداث سی و چهارمین رمپ بزرگراهی در بزرگراه شهید زین الدین به بلوار شهید بابائیان شمال در دستور کار قرار گرفت.
وی در ادامه ارتقاء کیفیت دسترسی ها در سطح سواره روها  را مهم دانست و افزود: بهسازی معابر شهری بزرگراهی به منظور کاهش طول سفر ، آلودگی هوا و خستگی ناشی از سردرگمی رانندگان،  از اولویت های و اقدامات مهم پروژه های عمرانی بوده است.
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه چهار در ادامه افزود:  پیش از این شهروندان برای دسترسی به محله حکیمیه از محور بزرگراه شهید زین الدین ناگزیر به طی مسافت تقریبی 2.37 کیلومتر و ورود به خیابان دماوند و سپس بلوار شهید بابائیان بودند  که این مسئله باعث افزایش طول مدت سفر، افزایش مصرف سوخت، امکان بروز سردرگمی در تقاطع غیر همسطح  شهید یاسینی و افزایش فشار روانی ناشی از آن می شد که با ایجاد دسترسی مذکور ، این مسیر به طول 800 متر کاهش یافته  تا شهروندان به راحتی بتوانند به این محله دسترسی پیدا کنند.
علیپور افزود: با توجه به درخواستهای مردمی و شورایاری محله حکیمیه و از آنجا که بلوار شهید  بابائیان از عرض مناسبی برخوردار بود و به خیابانهای اصلی محدوده مذکور دسترسی مستقیم دارد، این پروژه طراحی ،اجرا  به بهره برداری رسید.
وی در پایان افزود: پیش تر نیز دسترسی در همین بزرگراه به بلوار شهید بابائیان جنوب اجرایی و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.