تشکیل کارگروه  ویژه ساماندهی املاک  نواحی 6 و 7 منطقه چهار
 تشکیل کارگروه ویژه ساماندهی املاک نواحی 6 و 7 منطقه چهار
معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه چهار از تشکیل کارگروه یکصدنفره برای بازدید میدانی و برداشت اطلاعات از املاک تجاری و مسکونی محدوده نواحی  6 و 7 منطقه چهار خبر داد.
1398/9/6به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار " ابوالفضل ابراهیمی" در نشست با کارشناسان معاونت های ستادی و اجرایی منطقه  و نواحی6 و 7 با اشاره بر اهمیت و لزوم تشکیل و تکمیل بانک اطلاعات پرونده های شهرسازی این دو ناحیه  گفت: همکاران می بایست بادقت نظر به برداشت اطلاعات کامل و جامع از تمامی ساختمان های این نواحی پرداخته و اطلاعات را جهت پایش در اختیار معاونت شهرسازی قرار دهند.
وی در ادامه افزود: با تشکیل 25 گروه 4 نفره از همکاران خدوم شهرسازی، این اطلاعات بصورت میدانی طبق فرم های حاوی کدهای نوسازی و نقشه پیوست استخراج و جمع آوری خواهد شد و در نهایت توسط معاونت شهرسازی ، ادارات بازرسی و حراست پایش و بررسی خواهد شد.
معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه چهار ضمن تقدیر از زحمات کارشناسان منطقه در ساماندهی وآرشیو الکترونیکی پرونده ها گفت: به منظور ارائه خدمات مطلوب به شهروندان ساکن در نواحی 6 و 7 ضروری است ساماندهی املاک ساختمان با سرعت بیشتری انجام شود.

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.