اختصاص ساختمان مناسب برای استقرار دبیر و اعضای شورایاری محله مهران
 اختصاص ساختمان مناسب برای استقرار دبیر و اعضای شورایاری محله مهران
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار تهران از تحقق نخستین درخواست شورایاران در اولین جلسه با شهردار منطقه چهار خبر داد و گفت: با توجه به درخواست دبیر شورایاری محله مهران، اختصاص ساختمان مناسب برای شورایاران این محله در دستور کار قرار گرفت.
1398/9/9


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، "معصومه سادات ابراهیمی" با اعلام این خبر و با بیان اینکه مدیریت شهری همواره به دنبال احقاق حقوق شهروندان است افزود: در اولین جلسه مدیران شهری منطقه چهار با دبیران منتخب پنجمین دوره شورایاری ها و با توجه به اولین درخواست شورایاران محله مهران از مدیریت شهری مبنی بر اختصاص ساختمان برای استقرار شورایاران، این درخواست حسب دستور شهردار منطقه چهار در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: توجه به درخواست ها و نیازهای شورایاران به عنوان معتمدین محلی همواره مورد توجه مدیریت شهری منطقه چهار بوده و اقدامات لازم جهت تحقق نیاز شورایاران در اولویت قرار دارد.
عمارتی افزود: با توجه به درک مدیریت شهری منطقه از وضعیت ساختمان شورایاری محله مهران و لزوم ارایه خدمات بهتر به شهروندان ساکن در این محله، جانمایی ساختمان جدید در دستور کار قرار گرفت. 
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار افزود: هم اکنون ساختمان شورایاری محله مهران در مجاورت ساختمان شهرداری ناحیه یک در حال تجهیز و آماده سازی است و به زودی در اختیار شورایاران این محله قرار می گیرد.
 

print
rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.